مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا با کنپارس

سرمایه گذاری در کانادا - مهاجرت به کانادا همراه با شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (کمپارس)

پایان ششمین هیجان

به گزارش دبیرخانه مسابقه هفت سین در این دوره از مسابقات ۹۹۴ نفر در رای گیری شرکت کردند و در مجموع ۶۸۸۲۶ رای به آثار شرکت داده شده در مسابقه داده شد که از میان ۶۱۸۵۴ رای مربوط به عکس سفره‌های هفت سین بود.

از نکات قابل توجه در مسابقه امسال رشد تعداد رای‌دهندگان علی‌رغم کاهش آثار شرکت داده شده در بخش مسابقه بود که نشان دهنده استقبال خوب مخاطبان از این دوره بود.

به صورت کلی کیفیت عکس‌های ارسالی از سفره‌ها نسبت به سال گذشته روند روبه رشدی داشت اما در بخش متن شاهد روندی معکوس بودیم و از همین رو دبیرخانه این دوره هیچ متنی را شایسته رتبه نخست و دریافت تندیس این دوره ندانسته، دو اثر برتر به انتخاب داوران مردمی را به صورت مشترک دوم شناخت که رقم نقدی جوایز نفر اول و دوم به صورت مشترک به این عزیزان اهدا خواهد گردید.

 

اسامی  نفرات برتر بخش سفره و متن هفت سین

خانم سروش رازی از تهران نفر اول بخش سفره و برنده یک دستگاه آیفون ۶ به همراه تندیس ششمین دوره مسابقه اینترنتی هفت سین پرنیان؛

خانم سارا حسن بدری از رشت و آقای امیر برجانه از تهران نفر دوم مشترک بخش متن و برنده کارت هدیه یازده میلیون ریالی به هر نفر؛

خانم زهرا پارسان از کرج نفر دوم بخش سفره هفت سین و برنده یک دستگاه دوربین عکاسی به ارزش شش میلیون ریال

آقای آرش صدیق از تهران نفر سوم بخش سفره هفت سین و برنده یک دستگاه دوربین عکاسی به ارزش سه میلیون ریال

خانم مرضیه کسمایی از نجف آباد نفر سوم بخش متن و برنده یک دستگاه دوربین عکاسی به ارزش سه میلیون ریال

از آنجا که در بخش متن رقابت تنگاتنگی وجود داشت و به احترام شرکت کنندگان این بخش، دبیرخانه مسابقات خانم سحر غمی لوی از تهران را به عنوان نفر چهارم اعلام و یک عدد کارت هدیه یک و نیم میلیون ریالی به ایشان اهدا می‌نماید.

 

داوران برگزیده

اسامی ۵ برگزیده بخش داوری که به قید قرعه انتخاب و برنده ۵ دستگاه تبلت گردیده‌اند، عبارتند از:

·                     خانم مهسا اسدالله

·                     خانم ساغر شمس

·                     آقای محمدرضا کاویانی

·                     آقای سعید بروجردی

·                     خانم زهره حراتی

در پایان دبیرخانه ششمین دوره مسابقه فرامرزی هفت سین، ضمن سپاس و قدردانی از تمامی عزیزانی که با ارسال آثار و یا شرکت در داوری مردمی، موجب رونق این مسابقه پرهیجان گردیده و آیینی کهن را گرامی داشتند، اعلام می‌نماید که برندگان این دوره می‌توانند در هفته پایانی اردیبهشت ماه و هفته نخست خرداد ماه، پس از تماس دبیرخانه (تلفن، ارسال پیامک و یا ایمیل) در روزهای مشخص شده اعلامی برای دریافت جایزه خود به دفتر کاریابی بین المللی کنپارس مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی نفرات چهارم تا بیستم سفره برتر و پنجم تا هشتم متن برتر و سایر جزییات مربوط به ششمین مسابقه هفت سین کنپارس/پرنیان به وبسایت رسمی مسابقه در آدرس haftsin.ca مراجعه کنید.

گفتنی است دبیرخانه مسابقه در این دوره نیز با بهره‌گیری از نمودارهای انحراف از معیار تلاش کرد تا مانع تاثیرگذاری رای‌های نادرست شود و امیدوار است که امانت‌دار خوبی برای شرکت کنندگان در مسابقه و رای‌دهندگان به آثار بوده باشد. این دبیرخانه از پیشنهادات و انتقادات علاقه‌مندان استقبال نموده و امیدوار است بتواند با بهره‌گیری از دیدگاه‌های آنها به مسیر رو به رشد مسابقه کماکان ادامه دهد.

 

 

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است.
نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است.
استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
دو شنبه ۷ اردي بهشت ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۷:۱۲ ب.ظ - - پیوند همیشگی - Balatarin - ارسال به بالاترین - Email - Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید
نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.