مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا با کنپارس

سرمایه گذاری در کانادا - مهاجرت به کانادا همراه با شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (کمپارس)

برنامه ویژه: ویزای کار کانادا برای ۶۳ رشته فنی و حرفه ای

فرصتی استثنایی برای برخی رشته های فنی و حرفه ای  فراهم شده است و کنپارس می تواند در آنها به طور محدود پرونده جدید برای کار و زندگی در کانادا بپذیرد.

اگر و تنها اگر:

۱- در یکی از این رشته های زیر سابقه کار کافی دارید و این سابقه شما کاملا قابل تایید است یعنی در آن سوابق بیمه ای دارید و کارفرمای شما حاضر است سوابق شما را تایید کند و یا اینکه خود صاحب کسب و کار در این زمینه بوده اید و می توانید با ارایه مدارک کافی این سابقه را اثبات کنید و

۲-  نمره زبان IELTS  و یا TEF فرانسه و یا امتحانات مشابه را در دست دارید و یا می توانید تا ۴ ماه آینده نمره زبان برای انگلیسی معادل ۵.۵ IELTS و برای فرانسه A۲ ارایه کنید

۳- حداقل دیپلم متوسطه دارید (ممکن است برای برخی رشته ها داشتن مدارک فنی و حرفه ای ضروری باشد) 

با رعایت موارد زیر به نشانی n.tavana@parscanada.com  ایمیل بزنید.

لطفا عنوان ایمیل را NEW CANPARS PROGRAM بگذارید و تنها به سوالات زیر پاسخ دهید و از نوشتن توضیح و یا طرح هرگونه سوال در این مرحله خودداری کنید. اگر شرایط حداقلی مورد نظر را داشته باشید با شما تماس خواهیم گرفت و وقت مشاوره حضوری تعیین خواهد شد.

اطلاعات متن ایمیل محدود به موارد زیر خواهد بود:

نام و نام خانوادگی:

سن: 

رشته ای که در آن سابقه کار دارید: 

میزان سابقه کاربا بیمه:

نام موسسه محل کار: 

 آخرین مدرک تحصیلی:

نام موسسه آموزشی: 

تلفن و نشانی ایمیل:

سطح زبان انگلیسی و فرانسه: 

 

  برای اطلاعات بیشتر و دیدن عناوین رشته ها و حداقل سابقه مورد نیاز در هر یک از آنها را اینجا را کلیک کنید

شما مجوز مشاهده متن کامل این مطلب را ندارید. تنها مشتریان کنپارس و کاربران ویژه سایت مجوز مجوز دسترسی کامل به مطالب کتابخانه کنپارس را دارند.
کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است.
نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است.
استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
دو شنبه ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۱ در ۰۹:۲۹:۲۴ ق.ظ - - پیوند همیشگی - Balatarin - ارسال به بالاترین - Email - Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید
نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.