مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا با کنپارس

سرمایه گذاری در کانادا - مهاجرت به کانادا همراه با شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (کمپارس)

ویندوز ۱۰ و پارس کانادا دات کام

همانطور که قبلا اعلام شده بود، شرکت مایکروسافت نسخه جدید سیستم عامل فراگیر خود، ویندوز ۱۰ را در تاریخ ۲۹ جولای ۲۰۱۵ عرضه عمومی کرد. این نسخه از ویندوز طبق اعلام شرکت مایکروسافت مهم ترین عرضه ویندوز تا به امروز بوده است! یکی از مهم ترین ویژگی های سیتم عامل جدید نیز مرورگر پر سرعت، استاندارد و بهینه Microsoft Edge است.

تیم فنی سایت برای اطمینان از صحت نمایش وب سایت در مرورگر جدید Microsoft Edge که همراه با این نسخه از ویندوز معرفی شده است، در همان روز نخست کلیه امکانات وب سایت را بر روی این مرورگر تست کرد. که تا به این لحظه اشکالی در وب سایت مشاهده نشده است و همه چیز همانطور که باید عمل می کند.

اگر شما بینندگان عزیز در وب سایت اشکالی مشاهده کردید، سپاسگزار خواهیم شد اگر آن را با ما در میان بگذارید.

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است.
نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است.
استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
پنج شنبه ۸ امرداد ماه ۱۳۹۴ در ۰۵:۱۸:۴۹ ق.ظ - مدیر سایت - پیوند همیشگی - Balatarin - ارسال به بالاترین - Email - Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید
نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.