مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا با کنپارس

سرمایه گذاری در کانادا - مهاجرت به کانادا همراه با شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (کمپارس)

مراحل خرید خانه در کبک- قسمت دوم

[متن این نوشتار در شماره 26 پرنیان]

هرچند اصول کلی رایج در خرید و فروش خانه در شهرها یا استانهای مختلف کانادا یکسان است اما جزئیات و مشخصات کار در هر شهر و استان کمی متفاوت است. در این مطلب تمرکز بیشتر بر روال جاری در کبک است. قسمت اول این مطلب در شماره 24 پرنیان منتشر شده است. در این قسمت به موضوع پیشنهاد قیمت و روش چانه‌زنی بر سر قیمت می‌پردازیم.

 

پیشنهاد قیمت یا Making offer

مرحله بعد از پسندیدن خانه، پیشنهاد قیمت است به این صورت که مشاور شما فرم‌های خاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد که در آن شما به قیمت پیشنهادی خود و همچنین شرایط احتمالی برای خرید خانه اشاره می‌کنید. این شرایط می‌تواند شرایط مالی، زمان پیشنهادی برای در اختیار گرفتن خانه و یا شرط و شروطی برای انجام پاره‌ای تعمیرات یا اصلاح بعضی نواقص در خانه باشد.

یکی از مهم‌ترین مراحل خرید خانه همین بخش یا پیشنهاد قیمت است. توجه کنید که امضای این برگه درصورت موافقت و امضای فروشنده به منزله قولنامه یا همان Promise of purchase است که شما را متعهد می‌سازد در زمان تعیین شده خانه را بخرید و برهم زدن قولنامه پس از امضای آن عواقبی را برای طرفین به دنبال خواهد داشت.

در بعضی شهرهای کانادا بخصوص در زمان‌هایی از سال که بازار خرید و فروش ملک داغ‌تر است ممکن است قیمت پیشنهادی خریدار از قیمتی که فروشنده ارائه کرده نیز بالاتر باشد اما در شهر مونترال (به جز در شرایط استثنایی) قیمت پیشنهادی خریدار از قیمت فروشنده کمتر است. البته این که قیمت پیشنهادی چقدر از قیمت فروشنده کمتر باشد تا هم منافع خریدار حفظ شود و هم فروشنده را ناخشنود نسازد تا پیشنهاد را رد کند بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله انگیزه فروشنده برای فروش، شرایط بازار و شرایط خود خانه، این که چه مدت است خانه در معرض فروش قرارگرفته، آیا تا به حال پیشنهادی برای خرید ارائه شده است یا نه. در اینجاست که زیرکی مشاور شما می‌تواند به شما کمک کند تا با آگاهی از شرایط فروش، بهترین و مناسب‌ترین پیشنهاد قیمت را ارائه دهد و شرایطی که به نفع شماست را در این پیشنهاد کتبی بگنجاند.

...

مشاهده متن کامل در این صفحه از وبسایت پرنیان.

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است.
نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است.
استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
شنبه ۳ آبان ماه ۱۳۹۳ در ۰۷:۳۳:۱۹ ق.ظ - نشاط تهرانی - پیوند همیشگی - Balatarin - ارسال به بالاترین - Email - Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید
نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.