مهاجرت به کانادا و ویزای کانادا با کنپارس

سرمایه گذاری در کانادا - مهاجرت به کانادا همراه با شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس (کمپارس)

چهارسالگی پرنیان و افق‌های پیش رو

چهارسالگی پرنیان و افق‌های پیش رو

شماره 24 را با یک ماه تاخیر و در آستانه ورود به چهارسالگی پرنیان پیش رو دارید. در یادداشت‌های قبلی، صاحب این قلم به تغییرات فراوانی که در عرصه‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی در جریان است اشاراتی داشته و در فاصله این توقف یک‌ماهه، در واقع در حال رایزنی و برنامه‌ریزی در مورد برداشتن گام‌های بعدی در این مسیر بودیم و یافتن پاسخ پرسش‌های مهمی چون «پرنیان باید در کدام جهت حرکت کند؟ آیا انتشار نسخه چاپی با همه هزینه‌های سنگین چاپ و توزیع هنوز منطقی است؟ آیا در صورت عدم انتشار آن، خسارت جدی در برقراری ارتباط با مخاطبان پدید خواهد آمد؟...» اینها و چند پرسش دیگر در همین زمینه که در قالب برنامه‌ریزی استراتژیک پرنیان در جریان بوده و همچنان ادامه دارد ذهن ما را به خود مشغول داشته و تلاش می‌کنیم در همین محدوده کوچک خود، گام‌هایی محکم و اصولی برداریم تا امروزمان از دیروز بهتر و فردایمان بهتر از امروز باشد.

پاسخ همه این پرسش‌ها هنوز برایمان روشن نیست؛ برخی که روشن‌ شده ما را به تصمیماتی رسانده و برای برخی دیگر نیاز به تحقیق و بررسی بیشتر و همچنین تجربه و آزمون و خطا است. برای برخی موارد تا ریسک قبول نکنیم به پاسخ نخواهیم رسید اما نکته مهم همان است که بیان شد، اینکه با توجه به تغییرات و تحولات بازار و تغییر و تحولات عظیم تکنولوژیکی و تغییرات فراوانی که در مخاطبان ما در همه ابعاد در جریان است خود را به‌روز و پاسخگوی به نیازهای فراوان ایرانیان ساکن کانادا نگاه داریم. برای ما افتخار است که به‌رغم زمان کوتاه و محدودیت فراوان در امکانات مالی و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، در بسیاری از عرصه‌های این کار در میان نشریات فارسی‌زبان کانادا از پیشگامان بوده‌ایم و امیدواریم بتوانیم در این عرصه هر روز پیشتر رویم.

از همین رو از این شماره، انتشار و توزیع نسخه چاپی را به طور کامل قطع می‌کنیم و تمرکز خود را بر روی اپلیکیشن‌ها و وبسایت متمرکز می‌کنیم. هدف اصلی نشریه از این پس ارتقا مداوم اپلیکیشن نشریه است که در ماه گذشته، نسخه روی بازار اپل آن ارتقا کاملی یافت و ارتقا نسخه اندروید آن هم در حال اتمام است. کار روی اپلیکیشن نشریه در بازارهای دیگر هم به‌رغم محدود بودن آنها ادامه دارد. بعد از این، شما مرتبا با امکانات بیشتری روی اپلیکیشن نشریه روبرو خواهید بود.

...

متن کامل را در این صفحه از وبسایت پرنیان ببینید.

 

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است.
نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است.
استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
چهار شنبه ۸ امرداد ماه ۱۳۹۳ در ۰۸:۲۰:۳۵ ق.ظ - مجید بسطامی - Majid Bastami - پیوند همیشگی - Balatarin - ارسال به بالاترین - Email - Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید
نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.