آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • اینجا کار می کنم ولی بیمه ام از جای دیگر رد می شود

  اینجا کار می کنم ولی بیمه ام از جای دیگر رد می شود


موضوعی در مورد بیمه بود که مدتهاست به دنبال فرصتی برای نوشتن در مورد آن بودم و می دانم مشکل بسیاری از افراد است. امروز ایمیلی از یک غیر موکل به دستم رسید که متعجب بود از اینکه افسر پرونده ایشان را رد کرده و متهم به misrepresentation  هم کرده است. نتیجه چنین اتهامی نیز البته نه تنها رد پرونده که دو سال محرومیت برای هر گونه درخواست ویزا از دولت کاناداست.

داستان این بود که این دوست ما در شرکتی به کار مشغول بوده اند و قرارداد و گواهی کار نیز ارایه کرده اند اما آن شرکت ایشان را بیمه نکرده بوده است و او برای داشتن سابقه بیمه به روشی خود را در لیست بیمه شرکت دیگری جای داده است و به قول خودش بیمه اش از جای دیگر رد می شده است. او در پی درخواست افسر برای ارایه مدارک بیمه همان سابقه بیمه ای موجود را فرستاده است به این خیال که بیمه هم دارد و مشکل حل است. افسر نیز پس از مدتی ایشان را رد کرده است به این دلیل که با شرکتی که ایشان از آن بیمه شده تماس گرفته است و گفته اند اینجا کار نکرده است علاوه بر اینکه ایشان متهم به اظهار خلاف واقع و ارایه مدارک متضاد شده است. 

روشن است که این دوست عزیز تلاشی برای گمراه کردن افسر نداشته است و موضوع به وضعیت موجود در بازار کار ایران و نیز فهم افسران از موضوع بر می گردد. این یکی از همان بزنگاههایی است که باید گفت داشتن نماینده قانونی و یا وکیل خبره و با تجربه بسیار موثر است چه در مرحله ارسال پرونده و چه در مرحله آپدیت مدارک. برای رفع این مشکل می توان ظرایفی را بکار برد که از آن می گذرم اما تذکری است به برخی دوستان که افراد را به این توجیه که اقدام برای مهاجرت جز تکمیل چند فرم نیست به نداشتن وکیل و نماینده قانونی تشویق می کنند. 

اما پاسخ به این سوال که

چرا افسر چنین شرایطی را اینگونه قضاوت می کند؟

پاسخ روشن است. بودن در لیست بیمه یک شرکت و یا موسسه بر اساس قانون به این معنی است که شما رابطه استخدامی با آن شرکت دارید. سابقه بیمه شما مهمترین سند دولتی است که نشان از این رابطه دارد. از اینکه در ایران در هر دو سو تخلف می شود خبر دارم یعنی از یک سو بخشی از کارفرمایان افرادی را که برای آنان کار می کنند بیمه نمی کنند و از سوی دیگر افرادی را در لیست بیمه خود دارند که هرگز آنجا کار نمی کنند. ولی این واقعیت موجود تعریف قانونی را تغییر نمی کند.

برخی از متقاضیان را تصور این است که افسر می خواهد بداند ایشان بیمه بوده اند یا نه و هدف از درخواست بیمه این است. برای مثال برخی استدلال می کنند چون زیر پوشش بیمه درمانی همسرم هستم بنابراین بیمه دارم.

خیر دوست عزیز - افسر به دنبال این نیست که شما بیمه درمان بوده اید یا نبوده اید. او را دغدغه این است که راهی بیابد که ثابت شود به طریقی غیر از اظهار خود شما و کارفرمای شما رابطه کاری بین شما و او برقرار بوده است. این تنها از یک روش در سیستم ایران قابل دریافت است و آن داشتن سابقه بیمه است. فرض این است که کارفرما برای کسی جز کارمند خود حاضر نیست هزینه های بیمه و بازنشستگی سهم کارفرما را به عهده بگیرد. کارفرمایی که غیر کارمند خود را در لیست دارد متخلف است و تقلب کرده است و به همان اندازه قانون شکن است که کارفرمایی که کارمند خود را در لیست بیمه خود ندارد.

حال وقتی شما پرونده ای فرستاده اید و در آن اظهار کرده اید که در شرکتی شاغل بوده اید و قرارداد هم ارایه می کنید و بیمه شما به نام شرکت دیگری است از یک سو از نظر افسر تنها سابقه کار شما در شرکتی که بیمه دارید مورد قبول است و از سوی دیگر او در پرونده تناقض می بیند و فرض را بر این می گیرد که خلاف واقع گفته اید و سعی در گمراه کردن او داشته اید. اسناد رسمی که همان سابقه بیمه است سخنی دارد و دیگر پیوستها یعنی گواهی اشتغال و قرارداد کار سخنی دیگر و آن می شود که شده است.

سوالی اگر هست در وبلاگ من به نشانی mokhtari.canparsblog.com مطرح کنید.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


جمعه ۱۱ فروردين ماه ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰:۰۰ ق.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۱۰۲۷۳ - برچسب ها:
ssoqswمهاجرت به کانادازندگی و کار در کبکنیروی متخصص فدرالاسکیل ورکر فدرالfsw

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید حسین
  چهار شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵
  سابقه بیمه

  سلام.
  میخواستم بدونم سابقه ی بیمه ی خدمات درمانی در قرارگاه خاتم، قابل ارائه به عنوان سابقه کاری می باشد و آیا شخص رد نمی شود؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   سه شتبه ۸ فروردين ۱۳۹۶

   مقاله را خوب بخوانید ملاک بیمه درمانی نیست سابقه بیمه بازنشستگی ملاک است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید رضا محمودی
  جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶

  با سلام.با اینکه ثبت نام نموده ام امکان مشاهده کل مقاله را ندارم و پیغام" شما مجوز مشاهده متن کامل این مطلب را ندارید. لطفا در صورتی که وارد سایت نشده اید (Login نکرده اید)، وارد شوید." مشاهده می شود.علت چیست؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Alireza Alipour
  جمعه ۱۱ فروردين ۱۳۹۶
  سابقه کار

  سلام و احترام.
  سابقه کار فقط به صورت بیمه ای برای مهاجرت به کبک مورد تایید است یا اگر بصورت گواهی از شرکتی معتبر باشد هم قابلِ قبول است؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶

   برای هر برنامه مهاجرتی باید گواهی از کارفرما و سابقه بیمه را داشته باشید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سید
  يك شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶

  افسر وربوطه کاملان درست میگوید.ادای این شخص نادرست و جعلی است.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مجید فاضلی نسب
  يك شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶
  سلبقه بیمه

  سلام
  1. این فرد که شما ذکر کردید در ایران کار می کرده ؟
  2. و دیگر اینکه اینگونه است که: افسر مهاجرت به شرکتی که من اکنون در ایران مشغول به کار هستم تماس می گیرد و سابقه بیمه من را جویا می شود ؟ این که بد است, چون ممکن است شرکتی که من در الان در آن کار می کنم بفهمد من قصد مهاجرت دارم و با من قطع همکاری کند و برای من بد می شود که ؟
  با تشکر

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   يك شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶

   ۱- بله
   ۲- معمولا نیاز به تماس با شرکت ندارند سوابق بیمه ای انلاین است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سیدامیرحسین زمزمیان
  دو شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶
  طرح 2 پرسش برای اقامت موقت در کشور کانادا

  به نام خدا
  جناب آقای  مختاری
  با سلام و احترام،
  با عرض تبریک سال جدید 1396 خورشیدی و نوروز باستانی ایرانیان و با تشکر و قدردانی از لطف و حسن نظر جنابعالی در کار وکالت و دقت نظر بسیار بالا در امور مهاجرتی، به استحضار می رساند که اینجانب سیدامیرحسین زمزمیان که با وکالت حضرتعالی به نام همسرم فاطمه تابنده در سال 2014 موفق به دریافت ویزای مهاجرت به کشور کانادا شده ایم.
  نظر به اینکه با دریافت ویزای مهاجرت در تاریخ 12 Jun 2014 در تورنتو اولین ثبت حضور ( Landing ) را انجام داده و پس از انجام برخی از امور اولیه مهاجرت در مورخ 17 JuL 2014 کشور کانادا را ترک کرده و به ایران بازگشته ایم لیکن در فاصله حضور در کشور کانادا امور مربوط به دریافت کارت اقامت را انجام داده ایم و به آدرس یکی از اقوام در تورنتو ثبت شد اما متأسفانه موفق به دریافت کارت نشده ایم.
  به دلیل تحصیل دوره متوسطه فرزندم ترجیح ما این بود که پس از پایان این دوره تحصیل و دریافت دیپلم برای حضور و اقامت مجدد اقدام کنیم لذا پرسش ما این است که آخرین فرصت ما برای ورود به کشور کانادا چه تاریخی خواهد بود؟با در نظر گرفته برنامه حضور و اقامت 5 ساله متقاضیان مهاجرت آیا آخرین روز از تاریخ 5 ساله اول می تواند مبدأ ورود ما به دوره 5 ساله دوم باشد با این شرط که از 5 ساله دوم حداقل 4 سال اقامت دائم داشته باشیم تا بتوانیم ویزا را تمدید یا برای دائم اقدام کنیم.آیا این پیش شرط موضوع امکان پذیر است؟
  پرسش دوم ما این است که در صورت امکان پذیر بودن برای اقامت، نحوه دریافت ویزا چگونه است؟
  با سپاس
  سیدامیرحسین زمزمیان
  شنبه مورخ 14/1/1396

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   يك شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶

   شما باید در ۵ سال دست کم تعداد روزهای دو سال یعنی ۷۳۰ روز را در کانادا گذرانده باشید وگرنه خطر از دست دادن اقامت جدی است.
   ملاک تاریخ انقضای کارت شما نیست بلکه سالگرد لندینگ شماست.
   اگر این شرط را تامین نکرده اید و تا سالگرد ۵ سالگی اولین ورود شما نیز این کار شدنی نیست و هنگام ورود وضعیت شما از سر خوش شانسی بررسی نشود باید بدون اقدام برای تمدید کارت ۲ سال بمانید و بعد برای دریافت کارت اقدام کنید
   نداشتن کارت اقامت معتبر هیچ ایرادی ندارد و تنها برای مسافرت محدودیت خواهید داشت

   در این زمینه دو ویدیوی زیر را ببینید

   ​https://www.parscanada.com/Videos/104218

   https://www.parscanada.com/Videos/104222

   https://www.parscanada.com/Videos/104227

   برای دیدن ویدیوهای بیشتر اینجا را کلیک کنید

   https://www.parscanada.com/Videos.aspx

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علیرضا مصلح
  سه شتبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶
  خطا

  چه لاگین باشی چه نباشی این پیام رو میده:
  "شما مجوز مشاهده متن کامل این مطلب را ندارید. لطفا در صورتی که وارد سایت نشده اید (Login نکرده اید)، وارد شوید."

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی
  سه شتبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶

  سلام جناب مختاری بنده برای ویزای اسکیل ورکر میخواهم اقدام کنم برای شغل اریشگری ولی سابقه بیمه من در شرکتی که در آن مشغول هستم میباشد به عنوان خدماتی آیا این مشکل ایجاد میکند؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید آرش مظفرشقاقی
  چهار شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶

  با عرض سلام و ادب و تبریک سال نو
  خواستم بدونم که در خصوص برنامه مهاجرتی کبک آیا سابقه کار باید مرتبط با مدرک تحصیلی باشد و یا که صرف وجود سابقه کار با بیمه کفایت می کند؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی
  دو شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶
  بیمه

  آیا امکان جایگزینی سابقه کار با دوره های مهارتی وفنی گدرانده شده وجود دارد (مثلا) و آیا کمبود سابقه کاری را می توان با ارایه مدارک تحصیلی بالاتر و سوابق پژوهشی جبران کرد .

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   يك شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶

   هر فاکتوری امتیاز خود را دارد و باید مجموع امتیازات به قبولی برسد
   قاعده کلی ندارد دوست عزیز

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مجید فاضلی نسب
  يك شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
  افسر مهاجرت

  متشکر میشوم به این سوال جواب دهید.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مجید فاضلی نسب
  يك شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
  نامه از کارفرمای فعلی

  سلام
  من 30 ساله, لیسانس کامپیوتر و دارای 5 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی هستم که کامله و بدون مشکله و شغلم هم برنامه نویس و طراح نرم افزار های حوزه مالی و پرداخت و بانکی هست و در یکی از شرکت های بزرگ معتبر نرم افزاری بانکی مشغول به کار هستم و فقط هنوز آیلتسم رو نگرفتم و در تلاش هستم که آیلتس رو بگیرم و بیام دفتر شما و درخواست مهاجر دائم بدم و انجام مابقی کارهاش. حالا دو تا سوال دارم:
  1. برای سابقه بیمه, افسر مهاجرت به شرکتی که من اکنون در آن(ایران) مشغول به کار هستم تماس می گیرد و سابقه بیمه من را جویا می شود ؟ این که بد است, چون ممکن است شرکتی که من در الان در آن کار می کنم بفهمد من قصد مهاجرت دارم و با من قطع همکاری کند و برای من بد می شود که ؟
  2. علاوه بر اینکه از تامین اجتماعی نامه واسه سوابق بیمه میگیرم باید از کارفرمای فعلی ام تو ایران هم یه نامه بگیرم ؟ این نامه از کارفرمای فعلیم باید با چه موضوعی و چه محتوایی و خطاب به کجا باشه ؟ میشه لطفا در مورد این نامه و محتواش بیشتر توضیح بدین ؟
  من فقط نگرانیم اینه که کارفرمای فعلیم نفهمه من قصد مهاجرت دارم و دنبال کارای مهاجرت هستم.
  با تشکر

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   يك شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶

   فرم ارزیابی را تکمیل و برای مشاوره مراجعه کنید در همه موارد به سوالات شما پاسخ داده می شود و راهنمایی می شوید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محسني
  جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶

  با سلام
  آيا براي سيستم اكسپرس اينتري فدرال، سابقه كار با بيمه بايد با مدرك تحصيلي مرتبط باشد؟ من در رشته مهندسي برق تا مقطع ارشد تحصيل كردم و در يك موسسه آموزشي كنكور سابقه يك سال كار با بيمه دارم.
  از پاسخگويي شما بسيار متشكرم

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
جزییات برنامه کانادا برای جذب مهاجر در سال ۲۰۱۷
اتفاقات مثبت در راه است

جزییات برنامه کانادا برای جذب مهاجر در سال ۲۰۱۷

۱۲ آبان ۱۳۹۵ -   دولت کاندا به تازگی برنامه پیش بینی شده مهاجرتی سال 2017 خود را اعلام کرده است، که به نظر میرسد خبر خوبی باشد برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا دارند. در...
بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶
نامه های مربوط به گروه نیروی متخصص

بخشی از نامه های دریافتی کنپارس از اداره مهاجرت کانادا و کبک تا جمعه ۷ اکتبر ۲۰۱۶

۲۵ شهريور ۱۳۹۵ -   لطفا به نکات زیر توجه کنید: ۱- به دلیل حفظ اسرار متقاضیان اطلاعات بیش از این قابل ارایه نیست. ۲- از تماس با ما و ارسال ایمیل و درخواست پیش بینی اینکه نامه شما...
ثبت پرونده های نیروی متخصص کبک به تابستان موکول شد
در ادامه وضعیت به هم ریخته سایت اداره مهاجرت کبک

ثبت پرونده های نیروی متخصص کبک به تابستان موکول شد

۸ اسفند ۱۳۹۴ - سرانجام ده روز بعد از بسته شدن سایت اداره مهاجرت کبک به دلیل پیش آمدن مشکل فنی، امروز دولت کبک تاریخ جدیدی برای باز شدن دوباره برنامه اعلام کرد. ترجمه متن خبر...
برنامه آنلاین برای ثبت نام متقاضیان نیروی متخصص کبک هنوز آماده نیست
اعلامیه جدید کبک در مورد برنامه نیروی متخصص

برنامه آنلاین برای ثبت نام متقاضیان نیروی متخصص کبک هنوز آماده نیست

۱ مهر ۱۳۹۴ - سایت اداره مهاجرت کبک امروز ۲۳ سپتامبر اعلامیه جدیدی منتشر کرد. به نظر می رسد آنگونه که انتظار می رفت سایت در دست تهیه این اداره برای دریافت آنلاین تقاضا ها...
اشتباه فاحش افسران سفارت کانادا در آنکارا رفع شد
درخواست غیرقانونی از متقاضیان کبک

اشتباه فاحش افسران سفارت کانادا در آنکارا رفع شد

۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - از یکی دو هفته پیش سفارت کانادا در آنکارا که مدتها بود پرونده های کبک را معطل رها کرده بود تصمیم به صدور نامه مدیکال برای بخشی از پرونده های به...
اشتباه فاحش افسران سفارت کانادا در آنکارا رفع شد
درخواست غیرقانونی از متقاضیان کبک

اشتباه فاحش افسران سفارت کانادا در آنکارا رفع شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۲ - از یکی دو هفته پیش سفارت کانادا در آنکارا که مدتها بود پرونده های کبک را معطل رها کرده بود تصمیم به صدور نامه مدیکال برای بخشی از پرونده های به...
تغییر مقررات کبک و روش بررسی پرونده های موجود
نگارنده: علی مختاری

تغییر مقررات کبک و روش بررسی پرونده های موجود

۵ شهريور ۱۳۹۲ - تغییر قوانین اداره مهاجرت کبک و اجرایی شدن آنان از اول ماه آگوست سال جاری سوالات زیادی را در مورد چگونگی برخورد کبک با پرونده هایی که پیش از اول آگوست...
facebook linkedin و تخریب پرونده مهاجرتی شما
نگارنده: علی مختاری

facebook, linkedin و تخریب پرونده مهاجرتی شما

۳۱ امرداد ۱۳۹۲ - این روزها در عصر تکنولوژی هر یک از ما برای خود در شبکه مجازی پرونده ای ساخته ایم. کمتر کسی است از جامعه دانش آموخته ما که در Facebook و linkedIn...
آخرین مطالب سایت:
نقش دانشجویان در اقتصاد کانادا
خدمات کنپارس برای دریافت ویزای تحصیلی

نقش دانشجویان در اقتصاد کانادا

۲۹ آبان ۱۳۹۶ - سالانه صدها هزار دانشجو و دانش آموز برای تحصیل به کانادا می آیند. آمار نشان می دهد که جمعیت دانشجویی هر ساله با رشد چشمگیری مواجهه است، به طوری که در...
تغییر در برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا

تغییر در برنامه های مهاجرتی استان منیتوبا

برنامه کارآفرینی منیتوبا بسته شد ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - استان منیتوبا در تاریخ 15 نوامبر 2017  در برنامه های مهاجرتی خود Provincial Nominee Program  تغییراتی را ایجاد کرد. اداره مهاجرت استان منیتوبا اعلام کرد بر اساس قرارداد جدید این استان با...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 439
انتخاب شماره 78 اکسپرس انتری در 15 نوامبر 2017

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 439

۲۵ آبان ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 78 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 15 نوامبر 2017 انجام شد، تعداد 2750 دعوت نامه با حداقل امتیاز 439 صادر شد.   این چهارمین دور انتخاب های اکسپرس انتری...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه اجرا می شود
3 آذر ماه ساعت 21:00 به وقت تهران

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه اجرا می شود

۲۴ آبان ۱۳۹۶ - به اطلاع شما دوستان و همراهان می رسانیم که به درخواست مخاطبین کنپارس، برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت...
25 شغل جدید با درآمد خوب در مونترال
لینک آگهی های استخدام شرکت های مونترالی را در این مقاله بیابید

25 شغل جدید با درآمد خوب در مونترال

۱۸ آبان ۱۳۹۶ - مونترال بلاگ، صبح امروز 9 نوامبر 2017، فهرست 25 شغل جدید با درآمد خوب در مونترال را منتشر کرد.   پیدا کردن یک شغل خوب با درآمد مناسب همیشه یکی از دغدغه های...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 458
انتخاب شماره 77 اکسپرس انتری در 8 نوامبر 2017

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 458

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 77 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 8 نوامبر 2017 انجام شد، تعداد 2000 دعوت نامه با حداقل امتیاز 458 صادر شد. لازم به توضیح است که دعوت نامه...
یک میلیون مهاجر تا سه سال آینده وارد کانادا می شوند
چشم انداز برنامه های مهاجرتی 2020 کانادا

یک میلیون مهاجر تا سه سال آینده وارد کانادا می شوند

۱۱ آبان ۱۳۹۶ - احمد حسین، وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا در سخنان امروز خود در تاریخ اول نوامبر 2017 چشم انداز مهاجرتی کانادا را تا سال 2020 اعلام کرد و گفت: تا سال...
استان منیتوبا 395 دعوت نامه صادر کرد

استان منیتوبا 395 دعوت نامه صادر کرد

۱۱ آبان ۱۳۹۶ - 395 متقاضی برنامه نیروی متخصص استان منیتوبا، در تاریخ 31 اکتبر ۲۰۱۷ از سوی این استان دعوت نامه اقدام به درخواست (Letter of Advice to Apply) دریافت کردند و اکنون می...
کانادا 300 هزار مهاجر جدید در سال 2018 می پذیرد
گفت و گوی تلفنی وزیر مهاجرت کانادا با رادیو سی بی سی

کانادا 300 هزار مهاجر جدید در سال 2018 می پذیرد

۸ آبان ۱۳۹۶ - احمد حسین، وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا صبح امروز 30 اکتبر 2017 در گفت و گو با رادیو سی بی سی گفت: دولت کانادا قصد دارد 300 هزار مهاجر جدید...
برخی مطالب ماهنامه پرنیان

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.