آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • آشنایی با مشاغل گروه رادیولوژی در کانادا

  آشنایی با مشاغل گروه رادیولوژی در کانادا


 

 
تذکر یک نکته

 

در زیر این عنوان، حداقل دو گروه از متخصصان در کانادا قابل شناسی هستند که البته ممکن است در برخی منابع نه چندان معتبر یا تخصصی با یک عنوان خوانده شوند. یک گروه از آنها پزشکان متخصص هستند. این افراد که به صورت عمومی رادیولوژیست خوانده می‌شوند اما ممکن است بنا بر حوزه خاصی که در آن تخصص ویژه دارند با عناوین حرفه‌ای‌تری هم شناسایی شوند در گروه پزشکان متخصص specialist physicians قرار می‌گیرند و همان مسیری را برای دریافت مجوز کار باید طی کنند که تمامی افراد تحت این عنوان در مدت چند سال باید ادامه دهند (آزمون کتبی اولیه، یک یا دو آزمون عملی تخصصی بسته به مقررات استان، اخذ پذیرش در کالج پزشکی استان و ادامه تحصیل برای دریافت عنوان تخصصی و اجازه طبابت در آن استان).  
 

 

از آنجا که در وب سایت و خصوصا در کتابخانه کنپارس توضیحات کافی درباره این گروه شغلی داده شده است به تکرار آنها نمی‌پردازیم و علاقه‌مندان را به مطالعه این مطالب دعوت می‌کنیم. 
 

 

برای آنها که نیازمند اطلاعاتی درباره بازار شغلی یا درآمدی یا نظایر اینها هستند باید به اطلاع همه دوستان برسانیم که اصولا در گرایش‌های مختلف پزشکی اعم از پزشک خانواده یا متخصصان میزان آمادگی مهاجران تازه‌وارد، زمانی که آنها برای طی کردن مسیر نیاز دارند و برخی جزییات متفاوت در برنامه‌های استان‌ها واجد اهمیت است وگرنه اشتغال این عزیزان بعد از دریافت مجوز مربوطه قطعی و صد در صد است، چیزی به نام نرخ بیکاری در مورد آنها عملاً معنا ندارد و درآمد سالانه آنها در بدو امر حداقل سالی ۲۵۰ هزار دلار است اما چنین پزشکانی بعد از ۲-۳ سال کار معمولا کمتر از ۴۰۰ هزار دلار درآمد نخواهند داشت (البته قبل از پرداخت مالیات) و بعد از چندین و چند سال کار و تجربه و شراکت‌های مرسوم در انواع فعالیت‌های مرتبط شغلی و انجام سرمایه‌گذاری، سقف این درآمد عملا قابل ارزیابی پیشینی نیست و به میزان و درصد موفقیت بیزینس بستگی دارد و برای برخی به راحتی از مرز یک میلیون دلار در سال فراتر می‌رود. 
 

 

معرفی رشته medical radiation technologists

 

شغل دوم که در واقع از نظر تخصصی، سطح پایین‌تری از رشته مورد اشاره در بالا محسوب می‌شود و شاغلین در آن با اسامی متعددی از جمله medical radiation technologists و یا radiological technologists یا radiation therapists خوانده می‌شوند تخصصی است که در حوزه بکارگیری از ابزار و آلات تکنیکی برای شناسایی بیماری‌ها (مثلا استفاده از دستگاه x-ray یا سایر تجهیزات مشابه) و یا درمان از طریق اشعه و امواج فعالیت می‌کند و شاغلین در آن می‌توانند از طریق دریافت یک مدرک فوق دیپلم کالج (معمولا فوق دیپلم پیشرفته به صورت یک دوره سه ساله که تحت عنوان technologist خوانده می‌شود و نه technician) و یا دوره لیسانس با مدرک کارشناسی تحت عناوین زیر:

 

bachelor of health sciences in radiography, nuclear medicine or radiation therapy

 

و همچنین گذراندن دوره زمان کاری مشخصی زیر نظر یک فرد دارای این عنوان شغلی، مجوز آن را به دست آورند.  
 

 

علاوه بر کسانی که در ایران فوق دیپلم این رشته را دارند، این روش دوم برای پزشکان رادیولوژیست مهاجری مناسب است که احساس می‌کنند پیگیری مسیر پزشکی تخصصی، زمان و انرژی بسیاری می‌برد که آنها قادر به انجام آن تا به نهایت نیستند. این افراد می‌توانند بر اساس تجربه و تحصیلات خود، الزامات این شغل دوم را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارند و سریع‌تر وارد بازار کار شوند البته بدیهی است که میزان درآمد و سایر امکانات مادی این رشته قابل مقایسه با پزشکان متخصص نیست. 
 

 

در مجموع، فعالیت‌های این فرد مشابهت‌های زیادی با پزشکان متخصص دارد اما برخی امور جزیی‌تر که حوزه کاری پزشکان نیست، باید توسط این افراد انجام شود و همچنین برخی زمینه‌های مشورتی و عملی که پیچیده‌تر است و نیازمند حوزه تخصصی بالاتر است حتما باید توسط پزشک رادیولوژیست انجام شود. 
 

 

امکان تقاضا برای ویزای فدرال یا کبک؟

 

هر دو گروه پزشکان متخصص و تکنولوژیست‌ها (دارای مدرک فوق دیپلم) می‌توانند برای ویزای مهاجرت نیروهای متخصص دولت فدرال تقاضا دهند. همچنین برای ویزای نیروی متخصص کبک، شاغلین این رشته بنا بر حوزه تخصصی ممکن است بتوانند تا میزان ۱۲ امتیاز اضافه (برای متقاضی اصلی) و یا ۳ تا ۴ امتیاز برای همسر متقاضی، بهره ببرند.  
 

 

برای اطلاع از جزییات و اطمینان از اینکه این شرایط شامل حال شما می‌شود می‌توانید با تکمیل فرم ارزیابی آن-لاین و مراجعه به کارشناسان کنپارس اطلاعات بیشتری کسب نمایید. 
 

 

آیا اشتغال در این رشته نیازمند دریافت مجوز است؟

 

آری، کسانی که سابقه تحصیلی مورد نظر را داشته باشند باید حداقل دو فعالیت دیگر را پشت سر گذارند، اولی دریافت گواهی‌نامه از the Canadian Association of Medical Radiation Technologists که یک تشکیلات ملی است و نتایج بررسی‌ها و گواهینامه اهدایی آن در تمامی استان‌ها به غیر از کبک قابل قبول است. در کبک تشکیلاتی با نام Ordre des technologues en radiologie du Québec به این امور رسیدگی می‌کند.    
 

 

گام بعدی ثبت نام در نهاد دارای اختیارات قانونی در استان و دریافت مجوز کاری از آن نهاد برای استان مورد نظر است. مثلا در انتاریو این کار توسط College of Medical Radiation Technologists of Ontario انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب سایت آن سازمان مراجعه کنید یا با سفارش بسته‌های اطلاعات شغلی کنپارس و بهره‌گیری از منابع کتابخانه کنپارس، از ریز جزییات شغلی و نحوه دریافت مجوز مطلع گردید. شما در اینجا می‌توانید مسیری را که یک مهاجر متخصص در این رشته باید طی کند تا در استان انتاریو بتواند مجوز مربوطه را کسب کند مطالعه نمایید. 
 

 

توجه داشته باشید که معمولا نهادهای تصمیم‌گیر برای بررسی سوابق شما و مقایسه تحصیلات و تجارب قبلی شما با یک فرد مشابه در کانادا به ریز نمرات، شرح دروس گذرانده شده، تاییدیه سوابق کاری با جزییات و نظایر اینها نیازمندند و آنها را از شما طلب می‌کنند پس بهتر است تا زمانی‌که هنوز در ایران هستید برای تهیه نسخه اصلی و انجام ترجمه رسمی آن اقدام نمایید.  
 

 

همچنین تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه هم از اهمیت زیادی برخوردار است. مثلا در انتاریو بر اساس مقیاس آزمون تافل به صورت iBT شما باید جمعا از سه مهارت زبانی reading، writing و listening حداقل ۴۵ و در speaking حداقل ۲۳ بیاورید. که البته دستیابی به این سطح از زبان چندان دشوار نیست و برای اغلب متقاضیان مهاجرت به سادگی قابل حصول است.  

 

 

دستمزد و آینده شغلی

 

به غیر از تعداد محدودی از شهرهای کوچک، در اکثر مناطق کانادا نیاز به این رشته بالاست و یک دلیل حضور آن در لیست مشاغل فدرال همین است. همچنین پیش‌بینی می‌شود در دهه آینده به دلیل خروج تعداد زیادی از شاغلین این رشته، این نیاز نه تنها کاهش نیافته بلکه مرتبا بیشتر شود. همچنین به دلیل پیری جمعیت و افزایش احتمال درگیر شدن سالمندان با بیماری‌هایی نظیر سرطان که برای شناسایی و همچنین پرتودرمانی به تخصص شاغلین این رشته نیاز است سبب می‌شود که افزایش نیاز به این شغل در آینده بیشتر شود لذا این شغل از گروه مشاغلی است که آینده تضمین شده‌ای دارد. 
 

 

از آنجا که اکثریت مشاغل این حوزه مستقیم یا غیرمستقیم به بودجه‌های دولتی وابسته هستند میزان سرمایه‌گذاری، بودجه و برنامه‌های دولتی تاثیر زیادی در رونق مداوم آن دارد. به دلیل پیشرفت‌های مختلف تکنولوژیکی خصوصا در به کارگیری تکنولوژی‌های نو مثلا نانوتکنولوژی و تکنولوژی هسته‌ای در شناسایی و درمان بیماری‌هایی نظیر انواع سرطان، به متخصصان این رشته توصیه می‌شود به طور مداوم در جریان این تغییرات قرار داشته باشند و حتی در کارگاه‌ها یا دوره‌های کوتاه‌مدت آموزشی شرکت کنند تا همپای تکنولوژی حرکت کنند.   
 

 

منابع رسمی دولتی متوسط دریافتی این شغل به صورت ساعتی را برای کل کانادا عددی حدود ۲۵ دلار معرفی می‌کنند اما گزارشات غیررسمی جدیدتر آن را در کل کشور بین ۲۷ تا ۳۴ و نیم دلار (با متوسط حدود ۳۲ دلار) و به صورت سالانه بین ۵۵ تا ۷۵ هزار دلار اعلام کرده‌اند که رقم بسیار خوبی برای یک فرد با این میزان از تحصیلات در کانادا است. در انتاریو، منابع دولتی این عدد را بین ۲۷ تا حدود ۴۲ دلار در ساعت اعلام کرده و متوسط دریافتی سالانه را ۶۶ هزار دلار بیان کرده‌اند. دریافتی‌های بالاتر به دلیل تجربه بیشتر و همچنین پست‌های مدیریتی میانه مثلا سوپروایزری است.  
 

 

در مقایسه بین مراکز مختلف، تفاوت معناداری بین پرداختی‌های بیمارستانی و سایر مراکز بهداشت و درمان نیست هر چند که در بیمارستان‌ها به طرز خفیفی رقم پرداختی بالاتر است. بدیهی است که این موضوع بسته به استان و شرایط مرکز مربوطه تفاوت خواهد داشت. در این شغل، تعداد افراد خوداشتغال یا خویش‌فرما در مجموع زیاد نیست، هر چند که در دهه گذشته بر تعداد کسانی که به صورت قراردادی کار می‌کنند افزوده شده اما کماکان اکثریت با حقوق‌بگیران است.   
 

 

نزدیک به ۸۰ درصد شاغلین این رشته به صورت تمام‌وقت مشغول به کار هستند و به همین دلیل تعداد افرادی که از مزایای شغلی نظیر بیمه درمانی مکمل و همچنین خدمات دندان‌پزشکی و چشم‌پزشکی ارزان‌قیمت یا رایگان بهره می‌برند زیاد است. 
 

 

چنانچه در این زمینه با ابهامی روبرو بودید یا پرسشی داشتید به کنپارس ایمیل بزنید.


 
 

 
درباره معرفی اجمالی مشاغل:

هر هفته شاهد پرسش‌های زیادی در باره مشاغل متفاوت در نقاط مختلف کانادا هستیم. برخی از آنها در فهرستی قرار می‌گیرند که قرار است از طریق پست‌های تشریحی یا جزوات آن-لاین معرفی مشاغل به تفصیل معرفی شوند. اما گروهی دیگر از مشاغل در قالب مقالات خیلی کوتاه و بر اساس پرسش‌های خوانندگان سایت بررسی می‌شوند. بدیهی است در صورت افزایش تقاضاها یا تنوع پرسش‌ها در باره این رشته هم مقالات مفصل‌تر تهیه خواهد شد. شما می‌توانید از طریق ارسال ایمیل به کنپارس، ما را در جریان نیازهای اطلاعاتی خود قرار دهید

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۳ تير ماه ۱۳۹۴ در ۰۱:۵۶:۴۱ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۳۷۷۶ - برچسب ها:
radiologyshort about jobspezeshk

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Hesam
  جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴

  با تشکر از زحماتتون ، لطفا راجب این موضوع مطالب بیشتری بذارید ، ممنون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید زهرا
  چهار شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  ارشد رادیولوژی

  من لیسانس رادیولوژی از دانشگاه سراسری روزانه دارم. با توجه به اینکه ایران ارشد رادیولوژی نداره میخواستم بپرسم چه کشورهایی میتونم برم واسه کار یا ادامه تحصیل؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید بهنام درزی بورخانی
  پنج شنبه ۱۶ دي ۱۳۹۵

  سپاس .مطلب جامع و مفیدی بود .افق روشن شغلی این رشته انگیزه برای تمرکز روی کانادا به عنوان مقصد احتمالی مهاجرت را افزابش می دهد.

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
نکاتی اجمالی درباره شغل معلمی و تدریس در کانادا

نکاتی اجمالی درباره شغل معلمی و تدریس در کانادا

۲۷ خرداد ۱۳۸۹ -       یکی از پرسش‌هایی که به کرات توسط مخاطبان سایت یا علاقه‌مندان به مهاجرت مطرح می‌شود درباره شرایط معلمان و الزامات قانونی این حوزه است. خصوصا عده ای درباره برخی حوزه‌های تخصص‌تر...
نکاتی اجمالی درباره رشته علوم آزمایشگاهی  بخش دوم تکنسین علوم آزمایشگاهی Medical Laboratory Technician

نکاتی اجمالی درباره رشته علوم آزمایشگاهی - بخش دوم: تکنسین علوم آزمایشگاهی Medical Laboratory Technician

۲ خرداد ۱۳۸۹ -     در اینجا به پاره‌ای از پرسش‌ها درباره وضعیت اشتغال تکنسین‌های علوم آزمایشگاهی Medical Laboratory Technicians در کانادا پاسخ داده‌ایم همچنین پیش از آن به یک پرسش مخاطبان سایت درباره وضعیت دارندگان...
نکاتی برای متقاضیان رشته حسابداری و مدیریت مالی

نکاتی برای متقاضیان رشته حسابداری و مدیریت مالی

۲۱ اردي بهشت ۱۳۸۹ -   جزییاتی درباره پذیرفتن سیستم بین‌المللی گزارش مالی International Financial Reporting Standards (IFRS) و تغییر سیستم مالی در کانادا از سال ۲۰۱۱.    همچنان که احتمالاً تعدادی از مخاطبان سایت اطلاع دارند، کانادا از...
نکاتی اجمالی درباره رشته علوم آزمایشگاهی  بخش نخست

نکاتی اجمالی درباره رشته علوم آزمایشگاهی - بخش نخست

۲۸ فروردين ۱۳۸۹ -             بخش نخست - متخصص علوم آزمایشگاهی Medical Laboratory Technologist    در اینجا به پاره‌ای از پرسش‌ها درباره وضعیت اشتغال متخصصین علوم آزمایشگاهی Medical Laboratory Technologist در کانادا پاسخ داده‌ایم.        شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری...
نکاتی اجمالی درباره رشته معماری

نکاتی اجمالی درباره رشته «معماری»

۲۵ فروردين ۱۳۸۹ -     در اینجا به پاره‌ای از پرسش‌ها درباره وضعیت اشتغال «معماران» architects در کانادا پاسخ داده‌ایم.    وضعیت دریافت ویزا برای شاغلین این رشته؟      شرکت کنپارس به مدیریت دکتر مختاری بهترین انتخاب شما برای مهاجرت...
پس می خواهید دکتر شوید قسمت دوم

پس می‌خواهید دکتر شوید؟ قسمت دوم

تاز‌ه‌های آمار و حکایت دشواری‌های بازار کار پزشکان ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - بخش اول این مطلب پیشتر منتشر شده است و در اینجا در دسترس است. در این قسمت جزییات بیشتری از سایر تخصص‌های رشته پزشکی و میزان درامد آنها در کانادا بیان...
پس می خواهید دکتر شوید قسمت اول

پس می‌خواهید دکتر شوید؟ قسمت اول

تاز‌ه‌های آمار و حکایت دشواری‌های بازار کار پزشکان ۳ بهمن ۱۳۹۲ - در این مقاله روشنگر از روزنامه گزت مونترال، ضمن اینکه راهنمایی‌های خوبی برای کسانی‌که قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی را دارند ارائه شده است، می‌توان از آخرین اطلاعات در مورد...
ارائه خدمات PCRC در کنپارس
سرویسی برای همه آنها که قصد ورود به سیستم پزشکی کانادا را دارند

ارائه خدمات PCRC در کنپارس

۲۵ مهر ۱۳۹۱ - به اطلاع پزشکانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌رساند که شرکت مشاوره شغلی و خدمات بین‌المللی کنپارس به منظور کمک به این عزیزان در مسیر تایید مدارک خود در...
مشکل کمبود پزشک در مناطق غیرشهری و شهرهای کوچک کانادا
جابجایی پزشکان در بین استان‌ها مشکل‌ساز شده است

مشکل کمبود پزشک در مناطق غیرشهری و شهرهای کوچک کانادا

۴ شهريور ۱۳۹۰ - مدیر یکی از موسسات ملی که بر تحصیلات پزشکی عمومی و تخصصی در کانادا نظارت دارد معتقد است که مهاجرت پزشکان از مناطق روستایی و غیرشهری به مراکز شهری تا زمانی...
آخرین مطالب سایت:
بیست و یکمین خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

بیست و یکمین خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

۲ امرداد ۱۳۹۶ - به گزارش دفتر روابط عمومی و پژوهش کنپارس، بیست و یکمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر و برای موکلین این شرکت در ایران ارسال گردید. این خبرنامه که به صورت گاهنامه منتشر...
مشاوره حضوری با علی مختاری در تورنتو
پنجشنبه 27 ژوییه 2017

مشاوره حضوری با علی مختاری در تورنتو

۳۱ تير ۱۳۹۶ - مدتی است که شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس دفتر خود را در تورنتو نیز راه اندازی کرده و آماده پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما عزیزان است. پنجشنبه این هفته مورخ 27 ژوییه 2017، علی مختاری...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی امروز جمعه اجرا می شود
30 تیر ماه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی امروز جمعه اجرا می شود

۳۰ تير ۱۳۹۶ - به اطلاع شما دوستان و همراهان می رسانیم که به درخواست مخاطبین کنپارس، برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری،عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC...
استان ساسکاچوان ۹۸ دعوت نامه برای متقاضیان برنامه کارآفرینی صادر کرد

استان ساسکاچوان ۹۸ دعوت نامه برای متقاضیان برنامه کارآفرینی صادر کرد

۲۹ تير ۱۳۹۶ - برنامه کارآفرینی استان ساسکاچوان در روز ۱۹ جولای ۲۰۱۷ تعداد ۹۸ دعوت نامه برای متقاضیان این برنامه صادر کرد. این برنامه مهاجرتی استان ساسکاچوان که زیر شاخه برنامه مهاجرتی Saskatchewan Immigrant Nominee Program...
گفت و گو با اینگرید مازولا وکیل پرونده شکایت علیه وزیر مهاجرت کبک
مهلت مشارکت غیر موکلین در این اقدام تا ۲۱ آگوست تمدید شد

گفت و گو با اینگرید مازولا وکیل پرونده شکایت علیه وزیر مهاجرت کبک

۲۹ تير ۱۳۹۶ - اداره مهاجرت استان کبک در روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته، تغییراتی را در جدول امتیازات برنامه نیروی متخصص این استان اعلام کرد و متاسفانه این مقررات جدید را برای همه...
کلاهبرداری در سیستم مهاجرتی استان انتاریو
استان انتاریو اخطار داد

کلاهبرداری در سیستم مهاجرتی استان انتاریو

۲۷ تير ۱۳۹۶ - دولت استان انتاریو صبح امروز دوشنبه 17 ژوییه 2017 اعلام کرد که برخی از متقاضیان برنامه مهاجرتی Ontario Immigrant Nominee Program ایمیل هایی دریافت کرده اند که از سوی اداره مهاجرت...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۰
انتخاب شماره ۶۷ اکسپرس انتری در ۱۲ ژوییه ۲۰۱۷

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۰

۲۲ تير ۱۳۹۶ - درانتخاب شماره ۶۷ اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه ۱۲ ژوییه ۲۰۱۷ انجام شد، تعداد ۳۲۰۲ دعوت نامه با حداقل امتیاز ۴۴۰ صادر شد.  از آنجا که تغییرات جدید در سیستم اکسپرس...
کانادا میزبان دور بعدی مذاکرات با ایران
مذاکرات ایران و کانادا در اتاوا ادامه می یابد

کانادا میزبان دور بعدی مذاکرات با ایران

۲۰ تير ۱۳۹۶ - دور بعدی مذاکرات ایران و کانادا برای بهبود روابط دو کشور در اتاوا پایتخت کانادا برگزار می شود. بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری روز دوشنبه ۱۹ تیر...
برنامه استانی نوا اسکوشیا در 5 ژوییه ظرف چند ساعت بسته شد

برنامه استانی نوا اسکوشیا در 5 ژوییه ظرف چند ساعت بسته شد

Nova Scotia Demand: Express Entry تکمیل ظرفیت شد ۱۵ تير ۱۳۹۶ - استان نوااسکوشیا برنامه انتخابی خود با عنوان Nova Scotia Demand: Express Entry را در تاریخ 5 ژوییه 2017 بازگشایی کرد. متقاضیان واجد شرایطی که در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری پروفایل دارند، می...
مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند
خبر خوب برای مهندسان کامپیوتر، برق و شبکه

مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند

۱۳ تير ۱۳۹۶ - متقاضیانی که دارای سابقه کار ئر حوزه فناوری اطلاعات هستند، در برنامه انتخابی استان انتاریو در اولویت قرار می گیرند.  متقاضیانی که در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری پروفایل دارند و دارای سابقه...
کانادا به چه تعداد نیروی کار نیاز دارد
ظرفیت های شغلی کانادا تا سال ۲۰۱۹

کانادا به چه تعداد نیروی کار نیاز دارد؟

۱۳ تير ۱۳۹۶ - کانادا تا سال ۲۰۱۹ برای پر کردن کردن موقعیت‌های شغلیِ مورد نیازش در حوزه‌ی فناوری اطلاعات (IT) به ۱۸۲.۰۰۰ نیروی کار نیاز دارد. با توجه با عدم تطابق مهارت‌ها، عدم توازنِ عرضه...
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۱۷
خلاصه اخبار مهاجرتی کانادا در ماه ژوئن

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۱۷ ؟

۹ تير ۱۳۹۶ - خلاصه اخبار مهاجرتی در ماه ژوئن ۲۰۱۷ را همچون ماه های گذشته در زیر بخوانید.   دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۹ ۲۸ ژوئن  درانتخاب شماره ۶۶ اکسپرس انتری که صبح...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد
روز ملی کانادا امسال با جشن ۱۵۰ سالگی کانادا همراه است

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۸ تير ۱۳۹۶ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.