آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • آشنایی با مشاغل گروه رادیولوژی در کانادا

  آشنایی با مشاغل گروه رادیولوژی در کانادا


 

 
تذکر یک نکته

 

در زیر این عنوان، حداقل دو گروه از متخصصان در کانادا قابل شناسی هستند که البته ممکن است در برخی منابع نه چندان معتبر یا تخصصی با یک عنوان خوانده شوند. یک گروه از آنها پزشکان متخصص هستند. این افراد که به صورت عمومی رادیولوژیست خوانده می شوند اما ممکن است بنا بر حوزه خاصی که در آن تخصص ویژه دارند با عناوین حرفه ای تری هم شناسایی شوند در گروه پزشکان متخصص specialist physicians قرار می گیرند و همان مسیری را برای دریافت مجوز کار باید طی کنند که تمامی افراد تحت این عنوان در مدت چند سال باید ادامه دهند (آزمون کتبی اولیه، یک یا دو آزمون عملی تخصصی بسته به مقررات استان، اخذ پذیرش در کالج پزشکی استان و ادامه تحصیل برای دریافت عنوان تخصصی و اجازه طبابت در آن استان).  
 

 

از آنجا که در وب سایت و خصوصا در کتابخانه کنپارس توضیحات کافی درباره این گروه شغلی داده شده است به تکرار آنها نمی پردازیم و علاقه مندان را به مطالعه این مطالب دعوت می کنیم. 
 

 

برای آنها که نیازمند اطلاعاتی درباره بازار شغلی یا درآمدی یا نظایر اینها هستند باید به اطلاع همه دوستان برسانیم که اصولا در گرایش های مختلف پزشکی اعم از پزشک خانواده یا متخصصان میزان آمادگی مهاجران تازه وارد، زمانی که آنها برای طی کردن مسیر نیاز دارند و برخی جزییات متفاوت در برنامه های استان ها واجد اهمیت است وگرنه اشتغال این عزیزان بعد از دریافت مجوز مربوطه قطعی و صد در صد است، چیزی به نام نرخ بیکاری در مورد آنها عملاً معنا ندارد و درآمد سالانه آنها در بدو امر حداقل سالی ۲۵۰ هزار دلار است اما چنین پزشکانی بعد از ۲-۳ سال کار معمولا کمتر از ۴۰۰ هزار دلار درآمد نخواهند داشت (البته قبل از پرداخت مالیات) و بعد از چندین و چند سال کار و تجربه و شراکت های مرسوم در انواع فعالیت های مرتبط شغلی و انجام سرمایه گذاری، سقف این درآمد عملا قابل ارزیابی پیشینی نیست و به میزان و درصد موفقیت بیزینس بستگی دارد و برای برخی به راحتی از مرز یک میلیون دلار در سال فراتر می رود. 
 

 

معرفی رشته medical radiation technologists

 

شغل دوم که در واقع از نظر تخصصی، سطح پایین تری از رشته مورد اشاره در بالا محسوب می شود و شاغلین در آن با اسامی متعددی از جمله medical radiation technologists و یا radiological technologists یا radiation therapists خوانده می شوند تخصصی است که در حوزه بکارگیری از ابزار و آلات تکنیکی برای شناسایی بیماری ها (مثلا استفاده از دستگاه x-ray یا سایر تجهیزات مشابه) و یا درمان از طریق اشعه و امواج فعالیت می کند و شاغلین در آن می توانند از طریق دریافت یک مدرک فوق دیپلم کالج (معمولا فوق دیپلم پیشرفته به صورت یک دوره سه ساله که تحت عنوان technologist خوانده می شود و نه technician) و یا دوره لیسانس با مدرک کارشناسی تحت عناوین زیر:

 

bachelor of health sciences in radiography, nuclear medicine or radiation therapy

 

و همچنین گذراندن دوره زمان کاری مشخصی زیر نظر یک فرد دارای این عنوان شغلی، مجوز آن را به دست آورند.  
 

 

علاوه بر کسانی که در ایران فوق دیپلم این رشته را دارند، این روش دوم برای پزشکان رادیولوژیست مهاجری مناسب است که احساس می کنند پیگیری مسیر پزشکی تخصصی، زمان و انرژی بسیاری می برد که آنها قادر به انجام آن تا به نهایت نیستند. این افراد می توانند بر اساس تجربه و تحصیلات خود، الزامات این شغل دوم را با سرعت بیشتری پشت سر بگذارند و سریع تر وارد بازار کار شوند البته بدیهی است که میزان درآمد و سایر امکانات مادی این رشته قابل مقایسه با پزشکان متخصص نیست. 
 

 

در مجموع، فعالیت های این فرد مشابهت های زیادی با پزشکان متخصص دارد اما برخی امور جزیی تر که حوزه کاری پزشکان نیست، باید توسط این افراد انجام شود و همچنین برخی زمینه های مشورتی و عملی که پیچیده تر است و نیازمند حوزه تخصصی بالاتر است حتما باید توسط پزشک رادیولوژیست انجام شود. 
 

 

امکان تقاضا برای ویزای فدرال یا کبک؟

 

هر دو گروه پزشکان متخصص و تکنولوژیست ها (دارای مدرک فوق دیپلم) می توانند برای ویزای مهاجرت نیروهای متخصص دولت فدرال تقاضا دهند. همچنین برای ویزای نیروی متخصص کبک، شاغلین این رشته بنا بر حوزه تخصصی ممکن است بتوانند تا میزان ۱۲ امتیاز اضافه (برای متقاضی اصلی) و یا ۳ تا ۴ امتیاز برای همسر متقاضی، بهره ببرند.  
 

 

برای اطلاع از جزییات و اطمینان از اینکه این شرایط شامل حال شما می شود می توانید با تکمیل فرم ارزیابی آن-لاین و مراجعه به کارشناسان کنپارس اطلاعات بیشتری کسب نمایید. 
 

 

آیا اشتغال در این رشته نیازمند دریافت مجوز است؟

 

آری، کسانی که سابقه تحصیلی مورد نظر را داشته باشند باید حداقل دو فعالیت دیگر را پشت سر گذارند، اولی دریافت گواهی نامه از the Canadian Association of Medical Radiation Technologists که یک تشکیلات ملی است و نتایج بررسی ها و گواهینامه اهدایی آن در تمامی استان ها به غیر از کبک قابل قبول است. در کبک تشکیلاتی با نام Ordre des technologues en radiologie du Québec به این امور رسیدگی می کند.    
 

 

گام بعدی ثبت نام در نهاد دارای اختیارات قانونی در استان و دریافت مجوز کاری از آن نهاد برای استان مورد نظر است. مثلا در انتاریو این کار توسط College of Medical Radiation Technologists of Ontario انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت آن سازمان مراجعه کنید یا با سفارش بسته های اطلاعات شغلی کنپارس و بهره گیری از منابع کتابخانه کنپارس، از ریز جزییات شغلی و نحوه دریافت مجوز مطلع گردید. شما در اینجا می توانید مسیری را که یک مهاجر متخصص در این رشته باید طی کند تا در استان انتاریو بتواند مجوز مربوطه را کسب کند مطالعه نمایید. 
 

 

توجه داشته باشید که معمولا نهادهای تصمیم گیر برای بررسی سوابق شما و مقایسه تحصیلات و تجارب قبلی شما با یک فرد مشابه در کانادا به ریز نمرات، شرح دروس گذرانده شده، تاییدیه سوابق کاری با جزییات و نظایر اینها نیازمندند و آنها را از شما طلب می کنند پس بهتر است تا زمانی که هنوز در ایران هستید برای تهیه نسخه اصلی و انجام ترجمه رسمی آن اقدام نمایید.  
 

 

همچنین تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه هم از اهمیت زیادی برخوردار است. مثلا در انتاریو بر اساس مقیاس آزمون تافل به صورت iBT شما باید جمعا از سه مهارت زبانی reading، writing و listening حداقل ۴۵ و در speaking حداقل ۲۳ بیاورید. که البته دستیابی به این سطح از زبان چندان دشوار نیست و برای اغلب متقاضیان مهاجرت به سادگی قابل حصول است.  

 

 

دستمزد و آینده شغلی

 

به غیر از تعداد محدودی از شهرهای کوچک، در اکثر مناطق کانادا نیاز به این رشته بالاست و یک دلیل حضور آن در لیست مشاغل فدرال همین است. همچنین پیش بینی می شود در دهه آینده به دلیل خروج تعداد زیادی از شاغلین این رشته، این نیاز نه تنها کاهش نیافته بلکه مرتبا بیشتر شود. همچنین به دلیل پیری جمعیت و افزایش احتمال درگیر شدن سالمندان با بیماری هایی نظیر سرطان که برای شناسایی و همچنین پرتودرمانی به تخصص شاغلین این رشته نیاز است سبب می شود که افزایش نیاز به این شغل در آینده بیشتر شود لذا این شغل از گروه مشاغلی است که آینده تضمین شده ای دارد. 
 

 

از آنجا که اکثریت مشاغل این حوزه مستقیم یا غیرمستقیم به بودجه های دولتی وابسته هستند میزان سرمایه گذاری، بودجه و برنامه های دولتی تاثیر زیادی در رونق مداوم آن دارد. به دلیل پیشرفت های مختلف تکنولوژیکی خصوصا در به کارگیری تکنولوژی های نو مثلا نانوتکنولوژی و تکنولوژی هسته ای در شناسایی و درمان بیماری هایی نظیر انواع سرطان، به متخصصان این رشته توصیه می شود به طور مداوم در جریان این تغییرات قرار داشته باشند و حتی در کارگاه ها یا دوره های کوتاه مدت آموزشی شرکت کنند تا همپای تکنولوژی حرکت کنند.   
 

 

منابع رسمی دولتی متوسط دریافتی این شغل به صورت ساعتی را برای کل کانادا عددی حدود ۲۵ دلار معرفی می کنند اما گزارشات غیررسمی جدیدتر آن را در کل کشور بین ۲۷ تا ۳۴ و نیم دلار (با متوسط حدود ۳۲ دلار) و به صورت سالانه بین ۵۵ تا ۷۵ هزار دلار اعلام کرده اند که رقم بسیار خوبی برای یک فرد با این میزان از تحصیلات در کانادا است. در انتاریو، منابع دولتی این عدد را بین ۲۷ تا حدود ۴۲ دلار در ساعت اعلام کرده و متوسط دریافتی سالانه را ۶۶ هزار دلار بیان کرده اند. دریافتی های بالاتر به دلیل تجربه بیشتر و همچنین پست های مدیریتی میانه مثلا سوپروایزری است.  
 

 

در مقایسه بین مراکز مختلف، تفاوت معناداری بین پرداختی های بیمارستانی و سایر مراکز بهداشت و درمان نیست هر چند که در بیمارستان ها به طرز خفیفی رقم پرداختی بالاتر است. بدیهی است که این موضوع بسته به استان و شرایط مرکز مربوطه تفاوت خواهد داشت. در این شغل، تعداد افراد خوداشتغال یا خویش فرما در مجموع زیاد نیست، هر چند که در دهه گذشته بر تعداد کسانی که به صورت قراردادی کار می کنند افزوده شده اما کماکان اکثریت با حقوق بگیران است.   
 

 

نزدیک به ۸۰ درصد شاغلین این رشته به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند و به همین دلیل تعداد افرادی که از مزایای شغلی نظیر بیمه درمانی مکمل و همچنین خدمات دندان پزشکی و چشم پزشکی ارزان قیمت یا رایگان بهره می برند زیاد است. 
 

 

چنانچه در این زمینه با ابهامی روبرو بودید یا پرسشی داشتید به کنپارس ایمیل بزنید.


 
 

 

 
درباره معرفی اجمالی مشاغل:

هر هفته شاهد پرسش های زیادی در باره مشاغل متفاوت در نقاط مختلف کانادا هستیم. برخی از آنها در فهرستی قرار می گیرند که قرار است از طریق پست های تشریحی یا جزوات آن-لاین معرفی مشاغل به تفصیل معرفی شوند. اما گروهی دیگر از مشاغل در قالب مقالات خیلی کوتاه و بر اساس پرسش های خوانندگان سایت بررسی می شوند. بدیهی است در صورت افزایش تقاضاها یا تنوع پرسش ها در باره این رشته هم مقالات مفصل تر تهیه خواهد شد. شما می توانید از طریق ارسال ایمیل به کنپارس، ما را در جریان نیازهای اطلاعاتی خود قرار دهید

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


چهار شنبه ۳ تير ماه ۱۳۹۴ در ۰۱:۵۶:۴۱ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۴۵۳۴ - برچسب ها:
مهاجرت رادیولوژیمهاجرت پزشکانمهاجرت پزشکان به کانادابازار کار کاناداکار در کانادا

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید Hesam
  جمعه ۷ اسفند ۱۳۹۴

  با تشکر از زحماتتون ، لطفا راجب این موضوع مطالب بیشتری بذارید ، ممنون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید زهرا
  چهار شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵
  ارشد رادیولوژی

  من لیسانس رادیولوژی از دانشگاه سراسری روزانه دارم. با توجه به اینکه ایران ارشد رادیولوژی نداره میخواستم بپرسم چه کشورهایی میتونم برم واسه کار یا ادامه تحصیل؟

 • به این دیدگاه پاسخ دهید بهنام درزی بورخانی
  پنج شنبه ۱۶ دي ۱۳۹۵

  سپاس .مطلب جامع و مفیدی بود .افق روشن شغلی این رشته انگیزه برای تمرکز روی کانادا به عنوان مقصد احتمالی مهاجرت را افزابش می دهد.

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
تغییرات در برنامه سرمایه گذاری آمریکا موسوم به ای بی ۵
افزایش رقم سرمایه گذاری به ۸۰۰ هزار دلار در آوریل ۲۰۱۷

تغییرات در برنامه سرمایه گذاری آمریکا موسوم به ای بی ۵

۲۳ آذر ۱۳۹۵ - بنا به اخبار رسیده پیش بینی می شود وضعیت برنامه سرمایه گذاری آمریکا تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ بدون تغییر بماند و همچنان متقاضیان می توانند با پرداخت یک سپرده ۵۰۰ هزار...
ویدئو شماره ۱۸ برای صاحبان مشاغل حرفه ای مانند پزشکان وکلا و مهندسین مشاور بهترین روش مهاجرت چیست
پاسخ ویدیویی به سوالات مهاجرتی

ویدئو شماره ۱۸: برای صاحبان مشاغل حرفه ای مانند پزشکان، وکلا و مهندسین مشاور بهترین روش مهاجرت چیست؟

۲۶ تير ۱۳۹۵ - در این ویدیو به این سوال پاسخ داده شده که چه روشی برای مهاجرت به کانادا به عنوان بهترین راه پیش روی پزشکان، دندانپزشکان، وکلا و ... است؟     ...
پروموشن ویژه کنپارس در برنامه سرمایه گذاری کبک برای گروه پزشکان دندانپزشکان و دارو سازان
این پروموشن تا پایان تیرماه ۹۵ تمدید شد

پروموشن ویژه کنپارس در برنامه سرمایه گذاری کبک برای گروه پزشکان، دندانپزشکان و دارو سازان

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - توجه: این پروموشن تا پایان تیرماه تمدید شد.   برنامه سرمایه گذاری کبک برای دریافت پرونده در سال جاری باز شده است. کنپارس همچون سال گذشته با سهمیه معین و قطعی و البته...
مشکل ارزیابی مدارک پزشکان حل شد

مشکل ارزیابی مدارک پزشکان حل شد

۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - خوشبختانه خبرها حاکی از آن است که مشکل ارزیابی مدارک پزشکان ایرانی در کانادا و آمریکا حل شده است. دلیل مشکل ابلاغیه وزارت خزانه داری آمریکا مستند به مقررات تحریم علیه...
موضوع تایید مدرک پزشکان ایرانی در کانادا
مشکلی که کانادایی نیست و به زودی حل می شود

موضوع تایید مدرک پزشکان ایرانی در کانادا

۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - چند روزی است که اطلاعیه سازمان نظام پزشکی کانادا در مورد ارزیابی مدرک پزشکان ایرانی خبر ساز شده است و تحلیلهای مختلفی روی آن دیده ام. دوستان اما به دو نکته...
پس می خواهید دکتر شوید قسمت دوم

پس می‌خواهید دکتر شوید؟ قسمت دوم

تاز‌ه‌های آمار و حکایت دشواری‌های بازار کار پزشکان ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - بخش اول این مطلب پیشتر منتشر شده است و در اینجا در دسترس است. در این قسمت جزییات بیشتری از سایر تخصص‌های رشته پزشکی و میزان درامد آنها در کانادا بیان...
پس می خواهید دکتر شوید قسمت اول

پس می‌خواهید دکتر شوید؟ قسمت اول

تاز‌ه‌های آمار و حکایت دشواری‌های بازار کار پزشکان ۳ بهمن ۱۳۹۲ - در این مقاله روشنگر از روزنامه گزت مونترال، ضمن اینکه راهنمایی‌های خوبی برای کسانی‌که قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی را دارند ارائه شده است، می‌توان از آخرین اطلاعات در مورد...
ارائه خدمات PCRC در کنپارس
سرویسی برای همه آنها که قصد ورود به سیستم پزشکی کانادا را دارند

ارائه خدمات PCRC در کنپارس

۲۵ مهر ۱۳۹۱ - به اطلاع پزشکانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند می‌رساند که شرکت مشاوره شغلی و خدمات بین‌المللی کنپارس به منظور کمک به این عزیزان در مسیر تایید مدارک خود در...
نتیجه دادگاه پزشکان روشن شد
با رای قاضی اسکات

نتیجه دادگاه پزشکان روشن شد

۳۱ اردي بهشت ۱۳۹۱ -  علی مختاری    رای قاضی دادگاه فدرال در مورد دعوای طرح شده در خصوص امتیاز پزشکان عمومی دانش آموخته دانشگاههای ایران اعلام شد و متاسفانه بر خلاف انتظار قاضی این دعوا را...
نقض عهد اداره مهاجرت در پرونده امتیاز پزشکان
با وجود توافق به بازنگری پرونده از سوی اداره مهاجرت

نقض عهد اداره مهاجرت در پرونده امتیاز پزشکان

۱۴ بهمن ۱۳۹۰ - علی مختاری؛ خوانندگان این وب سایت در جریان هستند که پس از رد دو نفر از موکلین پزشک به دلیل اعطای ۲۰ امتیاز به جای ۲۵ امتیاز قانونی که مدتهاست مورد مناقشه...
پیشنهاد وزارت مهاجرت در دادگاه فدرال در مقابل دعوای کنپارس در مورد امتیاز پزشکان
عقب نشینی اداره مهاجرت در آستانه رسیدگی ماهوی

پیشنهاد وزارت مهاجرت در دادگاه فدرال در مقابل دعوای کنپارس در مورد امتیاز پزشکان

۱۹ مهر ۱۳۹۰ - علی مختاری؛ خوانندگان این وب سایت در جریان طرح شکایت ما در دادگاه فدرال در خصوص امتیاز پزشکان عمومی ایرانی هستند. پرونده یکی از متقاضیان پزشک کنپارس که از سوی اداره مهاجرت...
مشکل کمبود پزشک در مناطق غیرشهری و شهرهای کوچک کانادا
جابجایی پزشکان در بین استان‌ها مشکل‌ساز شده است

مشکل کمبود پزشک در مناطق غیرشهری و شهرهای کوچک کانادا

۴ شهريور ۱۳۹۰ - مدیر یکی از موسسات ملی که بر تحصیلات پزشکی عمومی و تخصصی در کانادا نظارت دارد معتقد است که مهاجرت پزشکان از مناطق روستایی و غیرشهری به مراکز شهری تا زمانی...
آخرین مطالب سایت:
رکورد جدید برای گردشگری مونترال

رکورد جدید برای گردشگری مونترال

مونترال تا پایان امسال، میزبان 11 میلیون گردشگر خواهد بود ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - روزنامه مترو مونترال صبح روز سه شنبه 12 سپتامبر 2017 نوشت: صنعت گردشگری مونترال همگام با سالگرد 375 سالگی شهر مونترال، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشته است و تمام...
دومین سمینار انجمن همبستگی بازرگانی ایرانیان مونترال برگزار می شود

دومین سمینار انجمن همبستگی بازرگانی ایرانیان مونترال برگزار می شود

شنبه 30 سپتامبر 2017 ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - دومین سمینار و کارگاه انجمن همبستگی بازرگانی ایرانیان مونترال روز شنبه 30 سپتامبر 2017 برگزار می شود.  گروه همبستگی بازرگانی ایرانیان مقیم مونترال (IBNG) با هدف گسترش همکاری اعضا، بازاریابی و افزایش...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه اجرا می شود
31 شهریور ماه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه اجرا می شود

۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - به اطلاع شما دوستان و همراهان می رسانیم که به درخواست مخاطبین کنپارس، برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری،عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC...
تلویزیون پرنیان استخدام می کند
دعوت به همکاری

تلویزیون پرنیان استخدام می کند

۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - تلویزیون پرنیان، رسانه متمرکز بر جامعه ایرانیان مقیم آمریکای شمالی، برای تکمیل کادر حرفه ای خود در زمینه تصویربرداری از علاقه مندان دعوت به همکاری می کند.  داشتن شرایط زیر برای متقاضیان الزامی...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 435
انتخاب شماره 71 اکسپرس انتری در 6 سپتامبر 2017

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 435

۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 71 اکسپرس انتری که صبح روز چهارشنبه 6 سپتامبر 2017 انجام شد، تعداد 2772 دعوت نامه با حداقل امتیاز 435 صادر شد.  انتخاب شماره 70 اکسپرس انتری در 23 اوت...
6 سپتامبر دور دوم قرعه کشی اسپانسر کردن پدر و مادر در سال ۲۰۱۷
به دنبال نرسیدن پرونده کافی به اداره مهاجرت

6 سپتامبر، دور دوم قرعه کشی اسپانسر کردن پدر و مادر در سال ۲۰۱۷

پروموشن ویژه کنپارس برای زمان محدود ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - وزارت مهاجرت، شهروندی، پناهندگی کانادا در تاریخ 6 سپتامبر 2017 دور جدیدی از قرعه کشی اسپانسر پدر، مادر، پدربزرگ و مادربزرگ را اعلام خواهد کرد.  گفتنی است که این دور از قرعه کشی...
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه اوت ۲۰۱۷
مهم ترین اخبار مهاجرتی کانادا در ماه اوت

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه اوت ۲۰۱۷؟

۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - خلاصه اخبار مهاجرتی در ماه اوت ۲۰۱۷ را همچون ماه های گذشته در زیر بخوانید. چه کسانی می توانند پرونده مهاجرت شما به کانادا را نمایندگی کنند؟۳۰ اوت مدتی است که شاهد...
تبدیل CLB به نمره آیلتس
چه مدرک زبانی در برنامه های مهاجرتی کانادا مورد نیاز است؟

تبدیل CLB به نمره آیلتس

۹ شهريور ۱۳۹۶ - اگر شما قصد مهاجرت به کانادا را کرده باشید، قطعا در خصوص شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا و الزامات آنها تحقیق و جستجو کرده اید و برای داشتن مدرک زبان مورد...
می خواهم برای مهاجرت وکیل کانادایی بگیرم
توهم یا تفاخر کاذب

می خواهم برای مهاجرت وکیل کانادایی بگیرم

۷ شهريور ۱۳۹۶ - سال هاست که در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می کنم و در این سالها به دلیل جنس کار با وکلای بسیاری آشنا شده ام. در چند سال اخیر هفته ای...
اضافه شدن گزینه جدید در قسمت جنسیت گذرنامه کانادایی
این تغییر از 31 اوت 2017 اجرایی می شود

اضافه شدن گزینه جدید در قسمت جنسیت گذرنامه کانادایی

۴ شهريور ۱۳۹۶ - در قسمت مشخص کننده جنسیت در گذرنامه کانادایی، علاوه بر گزینه های زن و مرد، گزینه X نیز اضافه خواهد شد. احمد حسین، وزیر مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا صبح امروز جمعه...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 434
انتخاب شماره 70 اکسپرس انتری در 23 اوت 2017

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز 434

۱ شهريور ۱۳۹۶ - در انتخاب شماره 70 اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه 23 اوت 2017 انجام شد، تعداد 3035 دعوت نامه با حداقل امتیاز 434 صادر شد.  انتخاب شماره 70 اکسپرس انتری، سومین دور...
ظرفیت برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان افزایش یافت
خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به ساسکچوان

ظرفیت برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان افزایش یافت

۳۱ امرداد ۱۳۹۶ - ظرفیت برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان از امروز ۲۲ اوت ۲۰۱۷ افزایش پیدا کرد. ظرفیت پذیرش متقاضیان برنامه نیروی متخصص استان ساسکچوان از دو روش اکسپرس انتری و In-Demand برای سال ۲۰۱۷ افزایش...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.