آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • آخرین اخبار روند بررسی لایحه جدید شهروندی کانادا در مجلس سنا ۸ مارس

  آخرین اخبار روند بررسی لایحه جدید شهروندی کانادا در مجلس سنا ۸ مارس

در جلسه مجلس سنای کانادا که 8 مارس 2017 برگزار شد،  بار دیگر لایحه جدید شهروندی کانادا (C6) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در جلسه مجلس سنای کانادا که 8 مارس 2017 برگزار شد،  بار دیگر لایحه جدید شهروندی کانادا (C6) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سناتور "رتنا امیدوار" که مسئولیت کمیته بررسی این لایحه را به عهده دارد، در ابتدای سخنرانی خود گفت: «می خواهم به نکته ای اعتراف کنم. لایحه ها و پروسه بررسی آنها همیشه برای من مسئله ای مبهوت کننده بوده است اما بررسی لایحه جدبد شهروندی کانادا موضوعی است که روح مرا به شدت درگیر کرده است. در فرآیند بررسی این لایحه، سناتور های محترم دیگری مرا یاری کرده اند که مسلماً اگر کمک و دقت نظر آنان نبود، نمی توانستم به جزئیات این لایحه با این ضریب دقت بپردازم.»

سناتور امیدوار افزود: «لایحه جدید شهروندی (C6) تنها به اصلاح بخشی از قانون شهروندی (C24)  تمرکز دارد و قرار نیست که همه بخش های قانون شهروندی تغییر کند چرا که معتقدم بسیاری از بخش های قانون فعلی منطقی و مفید هستند. از آنجایی که موضوع اصلی این لایحه شرایط شهروندی است؛ اینکه چه کسی می تواند شهروند کانادا شود و شهروند بماند و چه کسی با چه شرایطی نمی تواند شهروند شود؛ بنابراین به همین دلایل است که این لایحه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.»

وی با نگاهی قیاسی به تاریخچه و روند تصویب لایحه شهروندی ادامه داد:  «حس کنجکاوی باعث شد که نگاهی به تاریخچه تصویب قانون فعلی شهروندی (C24) داشته باشم، لایحه (C24) در تاریخ 16 ژوئن 2014 برای اولین قرائت در سنا مطرح شد، در تاریخ 17 ژوئن 2014 برای قرائت دوم ارائه شد و در نهایت در 19 ژوئن 2014 این لایحه تصویب شد و به قانون تبدیل گشت. اما لایحه (C6) در 17 ژوئن 2016 برای اولین قرائت مطرح شد و در 27 سپتامبر 2016 به قرائت دوم رسید  و امروز در تاریخ 8 مارس 2017 دوباره موضوع آن در سنا مورد بررسی قرار گرفته است. از زمان قرائت دوم این لایحه تاکنون، 48 نشست مختلف برگزار شده است که در همه این جلسات بر این نکته تاکید شده است که وظیفه بررسی دقیق و شفاف این لایحه و  تصمیم گیری در خصوص آن بر عهده ما خواهد بود.»

این سناتور مجلس سنای کانادا در ادامه به روند بررسی این لایحه پرداخت و گفت: «متاسفانه در این مدت شاهد تعلیق، تعویق و گاهی اتلاف وقت در بررسی این لایحه بوده ایم، اما من همچنان امیدوار هستم. کسانی که با زبان فارسی آشنایی دارند، می دانند که اسم فامیلی من به معنای کسی است که در زندگی امید دارد و من نیز نسبت به تصویب این لایحه امید دارم چرا که در عصر همکاری و همفکری، تحقق این کار دور از ذهن نیست.»

سناتور امیدوار افزود: «حتی سناتور فوروم که مخالف این لایحه بودند، چندی پیش به بنده اعلام کردند که تعویق در روند مذاکرات این لایحه جایز نیست و من هم در خصوص تسریع بررسی این لایحه به این دلیل اصرار دارم که زندگی بسیاری از کسانی که می خواهند برای شهروندی کانادا اقدام کنند، بلاتکلیف مانده است. و از طرف دیگر، تعویق در روند مذاکرات، تاثیرات منفی بر روند فکری اعضا خواهد داشت و این موضوع که هر بار همکار جدیدی را در جریان جزئیات لایحه قرار می دهیم، باید وقت و انرژی صرف کنیم و گه گاه سوالاتی بنیادین نیز مطرح می شود که تامل راجع به آنها خالی از لطف نیست. برای مثال چندی پیش سوالی مطرح شد که "آیا شهروندی یک حق است یا یک امتیاز؟"، به کمک آندری ماکلین از دانشگاه تورنتو توانستیم تفاوت میان "حق" و "امتیاز" را دریابیم و متوجه شویم که شهروندی یک "امتیاز" است که متعلق به دولت است و دولت می تواند آن را اعطا کند یا بستاند.  اما نکته قابل توجه اینجا است که "شهروندی"، در قانون یک "حق" محسوب می شود و زمانی که کسی آن را به دست می آورد، می تواند آن را برای همیشه نگه دارد.»

وی با اشاره به این مطلب که دریافت شهروندی باعث افزایش روحیه مسئولیت پذیری و عرق ملی می شود، خاطرنشان کرد: اطمینان دارم  که همه مهاجران به زودی شهروند کانادا می شوند و مسلماً این امر باعث افزایش روحیه مسئولیت پذیری و عرق ملی آنان خواهد شد؛ همانطور که یکی از مهاجران هفته گذشته به من گفت: داشتن کارت اقامت همانند اجاره یک آپارتمان است اما شهروند شدن و گرفتن پاسپورت کانادایی همانند مالکیت آن آپارتمان است که رسیدگی به امور آن و مسئولیت پذیر بودن در برابر آن در اولویت قرار می گیرد. نتایج تحقیقات OECD  نیز به همین موضوع اشاره می کند که مهاجران پس از دریافت شهروندی، دلبستگی بیشتری به بازار کار خواهند داشت و  به دلیل داشتن شرایط پایدار، اعتماد بیشتری به مشارکت های کاری و اجتماعی و تجاری دارند.»

مبحث دیگری که در این جلسه مطرح شد، اصلاح قانون فعلی شهروندی در خصوص شهروندان دو ملیتی بود. براساس قانونی که در دولت نخست وزیر سابق کانادا تصویب شد، دولت می تواند شهروندی افراد دوملیتی را که علیه منافع ملی اقدام کرده اند و یا مرتکب اعمالی نظیر تروریسم و عضویت در گروه های تروریستی، جاسوسی و خیانت علیه کشور شده اند، لغو کند اما در لایحه جدید این بند حذف شده است.

سناتور امیدوار توضیحات روشنی در خصوص این بند از این لایحه ارائه کرد و با ارجاع به لایحه S7  در سال 2012 که در خصوص مبارزه با تروریسم می باشد، گفت: «همه ما می دانیم که دلیل مخالفت سناتورها این بود که همه ما در برابر تروریسم مسئول هستیم و باید تصمیماتی بگیریم که نه تنها از حملات تروریستی در کشور خود، بلکه در جهان جلوگیری کنیم و ابطال شهروندی فردی که عمل تروریستی مرتکب شده است، مشکلی از مشکلات جهان را حل نخواهد کرد.»

از دیگر موارد مورد بحث این جلسه، بندی از این لایحه بود که افراد باید به هنگام شهروندی تمایل نامه ای را مبنی بر اقامت در کانادا امضا کنند و مسافرت طولانی مدت و یا اقامت در سایر کشورها منجر به ابطال شهروندی آنان خواهد شد که در لایحه جدید این بند حذف شده است و سناتور امیدوار دلایل محکمی برای این موضوع آورد و گفت:  «زمانی که برگه تمایل نامه برای زندگی در کانادا را موقع دریافت شهروندی امضا می کنیم، می دانیم که زندگی همیشه دستخوش تغییرات است، ممکن است در آینده کار جدیدی در کشور دیگری پیدا کنیم و یا به دلایل مسائل عاطفی و یا دانشگاهی بخواهیم کشور را ترک کنیم، همانطور که هر کانادایی این حق را دارد که زندگی اش را تغییر دهد، پس شهروندان جدید نیز بایستی از این حق برخوردار باشند. درست است که به عقیده برخی، کانادا هتل نیست و هر فردی که شهروند این کشور شد، بایستی در این کشور ساکن شود اما این دلیلی منطقی و آزاداندیشانه نیست و در وب سایت اداره مهاجرت نیز نوشته شده است: "زمانی که شهروند کانادا شدید، حق ورود، ماندن و خروج از این کشور را دارید." این قانون به عنوان یکی از حقوق بنیادین شهروندی است که در قانون اساسی نیز به صورت شفاف آورده شده است.

بند مورد بحث بعدی که سناتور امیدوار با دلایل قانع کننده از آن دفاع کرد، این بود که افراد در قانون قبلی باید چهار سال از شش سال آخر را در کانادا سپری کرده باشند تا بتوانند برای دریافت شهروندی اقدام کنند ولی در لایحه جدید تنها به حضور سه سال (1095 روز ) در کانادا در پنج سال آخر لازم است.

بند چهارم که به عقیده سناتور امیدوار برای دانشجویان خوشحال کننده و حائز اهمیت است، این بود که در قانون فعلی مدتی که افراد قبل از دریافت اقامت دائم در کانادا سپری کرده اند، محاسبه نمی شود اما در لایحه جدید هر روزی که کارگران موقت و یا دانشجویان خارجی پیش از گرفتن اقامت دائم در کانادا حضور داشته اند، نصف روز حساب می شود و البته این محاسبه تا سقف یک سال انجام خواهد شد.

بند پنجم که سناتور امیدوار به صراحت از آن دفاع کرد، در خصوص شرایط سنی برای ارایه مهارت های زبان در هنگام دریافت شهروندی بود که در قانون فعلی سقف سنی 65 سال و در لایحه جدید، سقف سنی 55 سال در نظر گرفته شده است. قطعاً این تغییر برای تسهیل در دریافت شهروندی می باشد، چرا که معافیت از آزمون مهارت های زبان برای افراد بالای 55 سال، کمک بزرگی برای کسانی است که شرایط زندگی و کاری آنها متزلزل است و یا در حاشیه اجتماع هستند و یا حتی همسرانی که از طریق اسپانسرشیپ به کانادا آمده اند و در زمان ورود به کانادا آزمون زبان نداده اند.

بند ششم، که در لایحه جدید شهروندی مطرح شده است، به افسران سیتی زن شیپ اختیارات بیشتری داده است که اگر متقاضیان مدارک نادرست یا متقلبانه ارائه کنند، مانع دریافت شهروندی آنان شوند.

 در پایان سخنان سناتور امیدوار، نقطه نظرات زیادی در خصوص تغییرات لایحه جدید مطرح شد که بیشتر سوالات سناتورها محور  شهروندان دو ملیتی که مرتکب عمل تروریستی شده اند، بود.

بررسی بیشتر جزئیات این لایحه به روز بعد موکول شد

ادامه دارد ...


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


جمعه ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰:۰۰ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۱۸۴۶ - برچسب ها:
تابعیتc24قانون شهروندیcitizenshipمهاجرت بهمهاجرت به کاناداimmigration to canada

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی احمدی
  دو شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵

  سلام و خسته نباشید. سوال مهمی دارم. همسر بنده اپلیکنت اصلی است و کلیه امتیازات پرونده رو ایشون آوردند و سابقه کار من امتیازی نداشته. آیا لازم هست من تغییر شغل خودم (که امتیازی هم نداشته) رو به ویزا آفیس اعلام کنم؟ کلا چه زمانی لازم هست تغییرات سوابق کاری بعد از ارسال پرونده به ویزا آفیس اعلام شه؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   يك شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶

   هر زمان از شما درخواست به روز رسانی پرونده کردند باید اعلام کنید

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط:
حمایت سناتورهای کانادا از لایحه جدید شهروندی
جزئیات لایحه جدید شهروندی بار دیگر زیر ذره بین سناتورها در جلسه 28 مارس سنا

حمایت سناتورهای کانادا از لایحه جدید شهروندی

۱۰ فروردين ۱۳۹۶ - مجلس سنا پس از دو هفته تعطیلات، دیروز سه شنبه 28 مارس 2017 با یک دقیقه سکوت به احترام قربانیان حمله تروریستی لندن و به نشانه ابراز همدردی با پارلمان و...
آیا داشتن تابعیت دوم برای ایرانیان جرم است
مقاله تحلیلی در خصوص موضوع تابعیت دوگانه ایرانیان در حقوق ایران (بخش دوم)

آیا داشتن تابعیت دوم برای ایرانیان جرم است؟

۲۹ دي ۱۳۹۵ - در هفته گذشته در مورد بحث تابعیت مضاعف مطلبی را منتشر کردم. این موضوع در پی اظهارات یکی از نمایندگان مجلس در خصوص تابعیت مصاعف ایرانیان مطرح شد. در مقاله پیشین ضمن باز...
لغو تابعیت ایرانیان دوتابعیتی واقعیت حقوقی یا افسانه سیاسی  بخش نخست
مقاله تحلیلی در خصوص موضوع تابعیت دوگانه ایرانیان در حقوق ایران

لغو تابعیت ایرانیان دوتابعیتی: واقعیت حقوقی یا افسانه سیاسی؟ (بخش نخست)

۲۱ دي ۱۳۹۵ - چندی پیش یکی از نمایندگان مجلس در ایران اظهاراتی را در مورد افراد دو تابعیتی کفته است. این اظهارات باعث نگرانی گسترده ایرانیان مقیم خارج از کشور که درصد قابل توجهی...
زمان رسیدگی به پرونده های درخواست تابعیت به یک سال رسیده است
اعلامیه هفتم اکتبر وزیر مهاجرت به مناسبت هفته تابعیت

زمان رسیدگی به پرونده های درخواست تابعیت به یک سال رسیده است

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - وزیر مهاجرت کانادا در اعلامیه ای که روز ۷ اکتبر به مناسبت هفته تابعیت صادر کرده است ضمن اعلام اینکه تعداد پرونده های درخواست تابعیت منتظر رسیدگی ۸۰٪ کمتر شده است...
قانون جدید شهروندی دوام ندارد
به دلیل نقض اصول منشور حقوق و آزادی های کانادا

قانون جدید شهروندی دوام ندارد

۱۸ امرداد ۱۳۹۳ - از کامنت ها و ایمیل هایی که دریافت می کنم کاملا روشن است که قانون جدید شهروندی کانادا نگرانی هایی را برای  بسیاری از ایرانیان مهاجر و یا آنان که قصد...
ابهامات و شایعات پیرامون قانون جدید شهروندی هارپر
پاسخ به سوالات متداول در مورد C-24

ابهامات و شایعات پیرامون قانون جدید شهروندی هارپر

۲۲ تير ۱۳۹۳ -   قانون جدید شهروندی از سوی دولت و مجلس محافظه کار کانادا به رهبری هاپر تصویب شده است. این قانون نیز مانند دیگر طرحهای محافظه کاران که با عنوانی مثبت و محتوایی...
تحلیلی بر قانون جدید شهروندی کانادا
سودای دست نیافتنی محافظه کاران

تحلیلی بر قانون جدید شهروندی کانادا

۱۷ تير ۱۳۹۳ -   قانون جدید شهروندی همانگونه که انتظار می رفت از سوی مجلس محافظه کاران تصویب شد. این قانون مورد اعتراض شدید حقوقدانان است ضمن اینکه پتیشن آنلاینی هم علیه آن براه افتاده است....
رویه عملی دولت ها در مورد پدیده تابعیت مضاعف قسمت اول

رویه عملی دولت‌ها در مورد پدیده تابعیت مضاعف- قسمت اول

کشورهای پذیرنده تابعیت دوگانه ۱۶ آبان ۱۳۹۲ - معدودی از کشورها چون آمریکا، کانادا، سوئد، انگلستان، سوئیس، ارمنستان، استرالیا و نیوزلند اجازه تابعیت مضاعف را به شهروندان خود می‌دهند، اما اغلب کشورها مانند ایران، هند و چین قوانین بازدارنده...
چهار بخش از قانون جدید شهروندی پاییز ۲۰۱۷ اجرایی می شوند
قانون جدید شهروندی به امضای فرماندار کل کانادا رسید

چهار بخش از قانون جدید شهروندی پاییز ۲۰۱۷ اجرایی می شوند

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - لایحه جدید شهروندی عصر روز دوشنبه ۱۹ ژوئن ۲۰۱۷ به امضای فرماندار کل کانادا، دیوید جانستون، رسید و بالاخره پس از گذشت یک سال به قانون تبدیل شد؛ چهار بخش از...
فرماندار کل کانادا امروز ساعت ۱۹ لایحه جدید شهروندی را امضا می کند
با امضای فرماندار کل، لایحه شهروندی امروز تبدیل به قانون می شود

فرماندار کل کانادا امروز ساعت ۱۹ لایحه جدید شهروندی را امضا می کند

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - لایحه جدید شهروندی امروز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۷ ساعت 19 به امضای فرماندار کل کانادا می رسد و بالاخره پس از گذشت یک سال به قانون تبدیل می شود. احمد حسین، وزیر مهاجرت،...
برای سیتزن شدن مدرک زبان فقط برای ۱۸ تا ۵۴ سال الزامی است
لایحه جدید شهروندی کانادا؛ سنا نیز اصلاحات پارلمان را پذیرفت

برای سیتزن شدن، مدرک زبان فقط برای ۱۸ تا ۵۴ سال الزامی است

۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - مجلس سنا کانادا نیز اصلاحات مختصر لایحه جدید شهروندی را که در سه روز گذشته در پارلمان مصوب شده بود، با ۵۱ رای موافق و ۲۹ رای مخالف تصویب کرد. سناتور راتنا...
آخرین مطالب سایت:
دفتر کنپارس در تورنتو با حضور علی مختاری
دوشنبه 24 جولای 2017

دفتر کنپارس در تورنتو با حضور علی مختاری

۲۹ تير ۱۳۹۶ - مدتی است که شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس دفتر خود را در تورنتو نیز راه اندازی کرده و آماده پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما عزیزان است . دوشنبه این هفته مورخ 24 جولای 2017 ،...
گفت و گو با اینگرید مازولا در خصوص چگونگی طرح دعوا علیه وزیر مهاجرت کبک
مهلت مشارکت غیر موکلین در این اقدام تا ۲۱ آگوست تمدید شد

گفت و گو با اینگرید مازولا در خصوص چگونگی طرح دعوا علیه وزیر مهاجرت کبک

۲۹ تير ۱۳۹۶ - اداره مهاجرت استان کبک در روزهای پایانی اسفند ماه سال گذشته، تغییراتی را در جدول امتیازات برنامه نیروی متخصص این استان اعلام کرد و متاسفانه این مقررات جدید را برای همه...
کلاهبرداری در سیستم مهاجرتی استان انتاریو
استان انتاریو اخطار داد

کلاهبرداری در سیستم مهاجرتی استان انتاریو

۲۷ تير ۱۳۹۶ - دولت استان انتاریو صبح امروز دوشنبه 17 ژوییه 2017 اعلام کرد که برخی از متقاضیان برنامه مهاجرتی Ontario Immigrant Nominee Program ایمیل هایی دریافت کرده اند که از سوی اداره مهاجرت...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۰
انتخاب شماره ۶۷ اکسپرس انتری در ۱۲ ژوییه ۲۰۱۷

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۰

۲۲ تير ۱۳۹۶ - درانتخاب شماره ۶۷ اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه ۱۲ ژوییه ۲۰۱۷ انجام شد، تعداد ۳۲۰۲ دعوت نامه با حداقل امتیاز ۴۴۰ صادر شد.  از آنجا که تغییرات جدید در سیستم اکسپرس...
کانادا میزبان دور بعدی مذاکرات با ایران
مذاکرات ایران و کانادا در اتاوا ادامه می یابد

کانادا میزبان دور بعدی مذاکرات با ایران

۲۰ تير ۱۳۹۶ - دور بعدی مذاکرات ایران و کانادا برای بهبود روابط دو کشور در اتاوا پایتخت کانادا برگزار می شود. بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری روز دوشنبه ۱۹ تیر...
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود
23 تیر ماه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران

برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی جمعه ها اجرا می شود

۱۹ تير ۱۳۹۶ - به اطلاع شما دوستان و همراهان می رسانیم که به درخواست مخاطبین کنپارس، برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی با حضور علی مختاری،عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC...
برنامه استانی نوا اسکوشیا در 5 ژوییه ظرف چند ساعت بسته شد

برنامه استانی نوا اسکوشیا در 5 ژوییه ظرف چند ساعت بسته شد

Nova Scotia Demand: Express Entry تکمیل ظرفیت شد ۱۵ تير ۱۳۹۶ - استان نوااسکوشیا برنامه انتخابی خود با عنوان Nova Scotia Demand: Express Entry را در تاریخ 5 ژوییه 2017 بازگشایی کرد. متقاضیان واجد شرایطی که در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری پروفایل دارند، می...
مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند
خبر خوب برای مهندسان کامپیوتر، برق و شبکه

مشاغل فناوری اطلاعات در اولویت برنامه استان انتاریو قرار گرفتند

۱۳ تير ۱۳۹۶ - متقاضیانی که دارای سابقه کار ئر حوزه فناوری اطلاعات هستند، در برنامه انتخابی استان انتاریو در اولویت قرار می گیرند.  متقاضیانی که در بانک اطلاعاتی اکسپرس انتری پروفایل دارند و دارای سابقه...
کانادا به چه تعداد نیروی کار نیاز دارد
ظرفیت های شغلی کانادا تا سال ۲۰۱۹

کانادا به چه تعداد نیروی کار نیاز دارد؟

۱۳ تير ۱۳۹۶ - کانادا تا سال ۲۰۱۹ برای پر کردن کردن موقعیت‌های شغلیِ مورد نیازش در حوزه‌ی فناوری اطلاعات (IT) به ۱۸۲.۰۰۰ نیروی کار نیاز دارد. با توجه با عدم تطابق مهارت‌ها، عدم توازنِ عرضه...
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۱۷
خلاصه اخبار مهاجرتی کانادا در ماه ژوئن

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه ژوئن ۲۰۱۷ ؟

۹ تير ۱۳۹۶ - خلاصه اخبار مهاجرتی در ماه ژوئن ۲۰۱۷ را همچون ماه های گذشته در زیر بخوانید.   دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۹ ۲۸ ژوئن  درانتخاب شماره ۶۶ اکسپرس انتری که صبح...
چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد
روز ملی کانادا امسال با جشن ۱۵۰ سالگی کانادا همراه است

چرا اول ژوییه روز ملی کانادا نامیده شد؟

۸ تير ۱۳۹۶ - آنچه که امروز به نام کانادا می شناسیم، به اتفاق یک ژوییه ۱۸۶۷ بر می گردد. یکم ژوییه روز ملی کانادا؛ سالگرد تصویب قانون بریتانیایی آمریکای شمالی در این تاریخ است. قانونی...
دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۹
انتخاب شماره ۶۶ اکسپرس انتری در ۲۸ ژوئن ۲۰۱۷

دور جدید انتخاب های اکسپرس انتری با حداقل امتیاز ۴۴۹

۷ تير ۱۳۹۶ - درانتخاب شماره ۶۶ اکسپرس انتری که صبح امروز چهارشنبه ۲۸ ژوئن ۲۰۱۷ انجام شد، تعداد ۳۴۰۹ دعوت نامه با حداقل امتیاز ۴۴۹ صادر شد.  در ماه های گذشته دور انتخاب های اکسپرس...
استان منیتوبا ۶۰۵ دعوت نامه صادر کرد

استان منیتوبا ۶۰۵ دعوت نامه صادر کرد

۱ تير ۱۳۹۶ - ۶۰۵ نیروی متخصص متقاضی استان منیتوبا برای ارسال درخواست مهاجرت از طریق برنامه انتخابی استانی Manitoba Provincial Nominee Program دعوت نامه گرفتند. در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۷، تعداد ۴۰۱ متقاضی که قبلاً...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.