آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • تغییرات اساسی در سیستم ورود سریع Express Entry از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۶

  تغییرات اساسی در سیستم ورود سریع (Express Entry) از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۶


همانگونه که وعده داده شده بود خبرهای خوب از راه رسید و از ۱۹ نوامبر سال جاری شاهد تحولی در سیستم اکسپرس انتری خواهیم بود. دولت کانادا بر آن است که تعداد بسیار بیشتری از متقاضیانی که در بانک اطلاعاتی سیستم ورود سریع حضور دارند را برای اقدام در یکی از سه برنامه زیر پوشش سیستم ورود سریع دعوت کند.

توجه کنید که هیچ تغییری در شکل امتیاز بندی سه برنامه زیر پوشش ایجاد نشده است و متقاضیان باید همچنان در یکی از این سه برنامه شامل نیروی متخصص فدرال، فنی و حرفه ای فدرال و تجربه کانادایی واجد شرایط باشند این تذکر را از این جهت می دهم که در برخی سایتها با هیجان صحبت از تغییر در سیستم امتیاز بندی برنامه نیروی متخصص فدرال شده است که درست نیست. سیستم ورود سریع یا همان اکسپرس انتری برنامه مهاجرتی نیست و تنها سیستمی است برای ورود پرونده به یکی از سه برنامه مورد اشاره. 

تغییراتی که در سیستم امتیاز بندی اکسپرس انتری موسوم به  Comprehensive Ranking Syatem اتفاق می افتد به قرار زیر است:

۱- پیش از این هر کس در هر زمینه شغلی  پیشنهاد شغل می گرفت ۶۰۰ امتیاز به امتیازاتش اضافه می شد ولی در تغییرات پیش رو وزن آن بسیار کم شده است. برای شش عنوان شغلی مدیریتی ۲۰۰ امتیاز و برای بقیه تنها ۵۰ امتیاز به ارمغان می آورد این شش عنوان عبارتند از:

legislators(0011), senior government managers and officials(0012), senior managers in finance .....(0013), Senior Manegrs in Health (0014), senior managers in trade ....(0015), senior managers in construction ....(0016)

به این ترتیب موجی که در بازار مهاجرت برای دریافت پیشنهادات شغلی صوری ایجاد شده بود و افراد به امید دریافت آن هزاران دلار پرداخت می کردند و پیش از این در مورد آن هشدار داده بودیم فروکش می کند. در این زمینه به این ویدیو توجه کنید 

۲- برای دریافت ۵۰ امتیاز پیشنهاد شغل همچنان دریافت LMIA لازم است مگر اینکه فرد در کانادا با ویزای کار مشغول کار باشد. البته لازم نیست پیشنهاد شغل در مقررات جدید دایمی باشد همین که برای یک سال از زمان دریافت اقامت دایم را پوشش دهد کافی است. در مورد پیشنهاد شغل مقاله ای به زودی خواهم نوشت.  

۳- تحصیل در کانادا نیز موجب دریافت امتیاز در سیستم جدید ورود سریع است: اکر یک دوره یک ساله و یا دو ساله بالاتر از دیپلم گذرانده اید ۱۵ امتیاز و اگر برنامه سه ساله بوده یا فوق لیسانس یا دکتری بوده و یا یکی از برنامه های فنی و حرفه ای  تعریف شده که منجر به دریافت مجوز کار فنی از استان می شود باشد ۳۰ امتیاز دریافت می کنید. البته شرط آن است که دست کم دوره ۸ ماه طول کشیده باشد و دست کم متقاضی ۸ ماه در خاک کانادا بوده باشد (این برای کسانی است که در یک موسسه کانادایی ثبت نام می کنند ولی حضور فیزیکی در کانادا ندارند و آنلاین تحصیل می کنند).

پیش از این هیچ امتیازی برای تحصیل در کانادا دیده نشده بود و این عیب بزرگی برای این سیستم بود.

۴- تغییر جدید به زمانی بر می گردد که فرد دعوتنامه گرفته است و باید درخواست خود را ثبت کند این زمان یک ماه اضافه شده و به ۹۰ روز رسیده است.

تغییری که انتظار آن می رفت ولی در تغییرات ۱۹ نوامبر نیامده است امتیاز ویژه برای خواهران و برادران است. بر اساس ماموریتی که نخست وزیر به وزیر مهاجرت داده بود قرار بود امتیاز ویژه ای برای خواهران و برادران داده شود. 

متن اصلاحیه قانون را می توانید در Canada Gazette Vol. 150, No. 46 — November 12, 2016 مطالعه کنید.

برای محاسبه امتیازات خود از تاریخ ۱۹ نوامبر به بعد می توانید از وب سایت expressentry.ir استفاده کنید برای این منظور اینجا را کلیک کنید 

 


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


جمعه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ در ۰۷:۰۸:۱۸ ب.ظ - پیوند همیشگی
علی مختاری - بازدید : ۲۷۶۳۲ - برچسب ها:
eeexpress entryfswورود سریعfederal skilled workerافزایش ظرفیت مهاجردفتر کنپارساکسپرس انتری

دیدگاه خوانندگان

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محیا
  پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
  محاسبه سابقه کار

  سلام. آیا من می تونم ادعای حداقل یک سال سابقه کار برای سرویس اکسپرس انتری را داشته باشم؟
  من 2 سال و نیم بطور پیوسته در موسسه ای بصورت پاره وقت کار می کردم که جمع ساعات کاریم 1490 ساعت است. (بدون بیمه)
  بعد از آن زمینه شغلیم رو عوض کردم که نتیجه اش شد 9 ماه سابقه کار فول تایم با بیمه.

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   متاسفانه خیر

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   خیر سابقه بدون بیمه شما قابل قبول نیست

   • به این دیدگاه پاسخ دهید محیا
    دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
    [ بدون عنوان ]

    ممنون از پاسختون. حالا همین سابقه کار فول تایم با بیمه، اگر در دو یا چند شرکت مختلف بوده باشه و حتی بینش یک وقفه 10 ماهه (بیکاری) وجود داشته باشه باز هم قابل استفاده هست؟

    • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
     چهار شنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
     [ بدون عنوان ]

     سابقه کار زیر یک سال برای اقدام در فدرال کافی نیست باید دست کم یک سال سابقه کار بیمه شده ارایه کنید

     • به این دیدگاه پاسخ دهید کامی
      پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵
      [ بدون عنوان ]

      سلام

      آیا سابقه بیمه حتما باید پیوسته و بدون فاصله بین اش باشه؟ بر فرض من 2 سال و 3 ماه در یک شرکت سابقه با بیمه دارم و 2 سال هم با وقفه 1 ساله در شرکتی دیگر. میتونم سابقه 4 ساله داشته باشم؟

   • به این دیدگاه پاسخ دهید سارا
    پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
    [ بدون عنوان ]

    چرا سابقه افراد بدون بیمه را قبول ندارید؟ بخش مهاجرت کانادا به هیچ عنوان چیزی به اسم سوابق بیمه را لازم ندارد و شما با یک نامه کامل از محل کار میتوانید امتیاز مربوطه را بگیرید.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علیرضا مصلح
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  PNP

  سلام. انتخاب استانی PNP هنوز 600 امتیاز داره دیگه، درسته؟ اگه جواب مثبته، با توجه به این که هنوز هم پی.ان.پی 600 امتیاز داره، به نظر شما این تحول جدید چه قدر میتونه امتیاز Cut-off رو پایین بیاره جناب مختاری؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   بله پی ان پی هن.وز ۶۰۰ امتیاز دارد
   تحولات شگرفی است و سیستم را کاملا رقابتی می کند ضمن اینکه با توجه به افزایش ظرفیت کات آف پوینت به طور کلی پایین می آید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید بهروز زارعيان
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  اقدام به روش Express entry با وجود داشتن یک پرونده نامینیشن استانی

  با سلام و احترام. من به واسطه داشتن اسپانسرشیپ در استان منیتوبا از طریق این استان nominate شدم و اکنون پرونده ام در مرحله فدرال هست. آیا در حالی که برای آن پرونده منتظر هستم می توانم به روش Express entry هم اقدام کنم؟
  با توجه به اینکه برنامه استانی منیتوبا بر روی نیت افراد در اسکان در همان استان تاکید زیادی دارد آیا اقدام از طریق Express entry (با انتخاب کردن همان استان یعنی منیتوبا) اثر منفی بر روی پرونده ام خواهد داشت؟
  پیشاپیش از شما سپاسگزارم.

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   چرا باید ابن کار را بکنید؟
   کار بیهوده ای است
   بعد از لندینگ هم هر جا مایلید زندگی کنید

   • به این دیدگاه پاسخ دهید بهروز زارعيان
    دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
    [ بدون عنوان ]

    از پاسخگوییتان بسیار سپاسگزارم. در جواب پرسشتان: به این جهت که اکنون متاهل شده ام و تمایل دارم در این پرونده جدید (در صورتی که ثبت آن مشکلی نداشته باشد) همسرم از ابتدا در پرونده ام باشد در حالی که در پرونده استانی ام همسرم نبوده اند و از این مسئله ترس دارم که اگر ویزایم را دریافت کنم نتوانم ایشان را همراه خودم ببرم و همچنین به این جهت که شانس خودم را برای دریافت ویزای کانادا افزایش دهم و هم چنین به این خاطر که روش Express Entry سریعتر هست و با خودم اینگونه فکر کردم که شاید ثبت پرونده به روش Express Entry باعث شود سریعتر و زودتر ویزای کانادا را دریافت کنم.

    • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
     چهار شنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
     [ بدون عنوان ]

     شما می توانید همسر خود را به پرونده موجود هم اضافه کنید

     نظر من همان است که عرض کردم کار بیهوده ای است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید علی
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  امتیاز

  حداقل امتیاز برای پذیرش باید چه مقدار باشه؟؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   حداقل بسته به تعدادی است که دعوتنامه می دهند در هر نوبت متفاوت است

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مجتبی
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام جناب مختاری .من بصورت مستمر در حدود 7 سال هست که سابقه بیمه دارم ...لیسانس فیزیک هستم ولی در زمینه مخابرات و شبکه فعالیت میکنم ... از چه روشی میتونم برای اقامت کانادا اقدام کنم ؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   لطفا فرم ارزیابی رایگان را درهمین وب سایت تکمیل کنید تا بررسی شود

 • به این دیدگاه پاسخ دهید احمد
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام . ببخشید فکر می کنید با اپتیاز های بین 450 تا 460 با قوانین جدید امیدی باشه ؟ وابستگان مثل خاله و عمه امتیاز خواهند داشت ؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   برای بالای ۴۰۰ امید زیادی هست
   خیر عمه و خاله امتیاز ندارد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید بنفشه
  دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  جناب آقای مختاری
  با تشکر فراوان از اطلاعات به روز و دقیقی که در اختیار ما میگذارید. یک سوال داشتم. من پی آر را از طریق اکسپرس اینتری و نیروی متخصص فدرال چندین ماهی میشود که دریافت کرده ام. متاسفانه به دلایل کاری و خانوادگی تا ۲سال آینده نمیتوانم به کانادا مهاجرت کنم. آیا بعد از دو سال بنده مشکلی برای ورود خواهم داشت؟ ۳سال باقیمانده را درکانادا خواهم بود. بسیار سپاسگزار از پاسختان خواهم بود.

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   دو شنبه ۱ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   اگر در زمان اعتبار ویزا لندینگ را انجام دهید و برگردید بله مشکلی نیست
   هیچ ایرادی ندارد که دو سال اول را در کانادا نباشید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محمد
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام آقای مختاری
  من ساکن تورنتو هستم و برادرم جهت گرفتن اقامت از طریق اکسپرس می خوان اقدام کنن، ایشون ارزشیابی آنلاین سایت cic رو انجام دادن و واجد شرایط بودن و در انتها کد رو هم دریافت می کنن ولی وقتی وارد مرحله ثبت اپلیکیشن میشن ، در پایان رکوردی که واسشون ثبت میشه نشون میده که واجد شرایط هیچ کدوم از برنامه های اکسپرس نیستن.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین چطور میتونیم بفهمیم مشکل کجاست و اینکه واسه اپلای کردن حتمآ جاب آفر لازم هست یا خیر؟

  متشکر
  محمد

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   مشکل این است که ۶۷ امتیاز لازم را احتمالا ندارند

   اگر مایلید مراجعه کنید به دفتر ما در تهران برای بررسی دقیق و اگر لازم بود عقد قرارداد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید سجاد
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام.34دارم.متاهل جوشكاربا5فرايند جوشكارى با12سال سابقه ديبلم دارم از جه طريق مى تونم براى ويزاى كار اقدام كنم

 • به این دیدگاه پاسخ دهید حامد
  پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
  دوره زبان در کانادا

  سلام وقتتون بخیر. شما برای پذیرش در دوره های زبان در کانادا هم اقدام میکنین؟شرایط شرکت تو این دوره ها چیه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.شنیدم ویزا نمیدن به ایرانیا برا این دوره ها و در طول این دوره هم اجازه کار نمیدن به شرکت کنندگان.صحت داره این موارد؟
  باتشکر از سایت خوبتون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید حامد
  پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
  دوره زبان در کانادا

  سلام وقتتون بخیر. شما برای پذیرش در دوره های زبان در کانادا هم اقدام میکنین؟شرایط شرکت تو این دوره ها چیه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.شنیدم ویزا نمیدن به ایرانیا برا این دوره ها و در طول این دوره هم اجازه کار نمیدن به شرکت کنندگان.صحت داره این موارد؟
  باتشکر از سایت خوبتون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید احمد رضایی
  پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  با تشکر از شما جناب آقای مختاری و تیم همراهتان.
  من خواهر خانمم سیتی زن کانادا هستن . آیا این امیتیازی برای پرونده من محاسبه میشه؟ آیا چشمگیر این امتیاز .
  ممنون از پاسختون

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   بستگی دارد به نوع برنامه ای که ممکن است در آن اقدام کنید
   فرم ارزیابی را در سایت تکمیل کنید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید کاوه
  پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵
  راه هاي افزايش امتياز

  با سلام
  چون سن من بالاتر از 40 سال شده است با وجود اينکه حدود 15 سال سابقه کار بيمه اي در زمينه ي توليد نرم افزار دارم آيا غير از افزايش نمره ي IETLS راه حل ديگري براي افزايش امتياز وجود دارد نمره ي زبانم در حال حاضر 5.5 شده با امتحان دوباره و تلاش بيشتر مي توانم تا 7 پيش بروم ولي فکر کنم بيشتر از آن خيلي سخت باشد همسرم هم متخصص نرم افزار با سابقه ي 5 سال کار است و يک فرزند هم دارم

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   فرم ارزیابی را تکمیل کنید
   شما اگر در زمینه برنامه نویسی سابقه مدیریت دارید می توانید به من ایمیل بزنید در یک برنامه خاص ممکن است امکان اقدام باشد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید امیر
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  امتیاز 380

  با سلام
  من پزشک عمومی هستم و در امتیاز بندی 380 ارزیابی شد. به ظنر شما شانسی برای اقدام از طریق express entry هست. با تشکر

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   اگر سطح امتیازات در سال ۲۰۱۷ پایین تر بیاید شاید
   بعید نیست

 • به این دیدگاه پاسخ دهید ماريا
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام براي كساني كه پيشنهاد پست داك از كانادا دارند بصورت تمام وقت براي ٢-٣ سال چطور؟؟؟ آيا امتيازي تعلق ميگيره. به فرض اينكه طرف قبلا در كانادا كار كرده ولي در حال حاضر ابران اما آفر كارش ٤ سال اعتبار داره و هر زمان كه بخواد ميتونه برگرده سر كار. پست داك نيار به LIMA نداره.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مريم
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام
  همسر من سابقه ١١ ماه ماهانه ٤٠ ساعت كار تمام وقت در دانشگاهي در كانادا دارد آيا اين سابقه با توجه به اينكه ساعات كاري از حداقل لازم بيشتر است اما دوره كوتاهتر از يكسال است آيا اين سابقه امتيازي دارد در اكسپرس اينتري؟؟؟؟ البته من اپلاي كننده اصلي هستم.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید آناهیتا رئوف
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵
  سوابق بیمه

  سلام خسته نباشید
  دوست عزیز ،دو سوال دارم،
  اولا اگر سوابق کاری و بیمه در چند جای مختلف باشد،برای تسریع در کارها و جلوگیری از اتلاف وقت، میشود از آخرین شرکت تمام مدارک و نامه ها را جمع آوری کرد و در نهایت در مکاتبات برای توجیح بیمه هایی که در شرکت های دیگر رد شده، عنوان نمود شخص در آن شرکت ها ماموریت داشته؟؟
  ثانیا در زمانی که شخص دانشجوی کارشناسی ارشد بوده است میتوان سوابق بیمه را ارائه کرد؟یا سابقه این دوره محاسبه نمیشود؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   شما باید حقیقت را اعلام کنید
   آنچه می فرمایید جعل سند است

   بله سابقه دارای بیمه قبول می شود حتی در دوران دانشجویی

 • به این دیدگاه پاسخ دهید باقري
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام من در آموزشگاه زبان تدريس مي كنم. وقتي NOC رو سرچ مي كنم براي معلم زبان نوشته college level يا high school.
  آموزشگاه هاي زباني كه تو ايران هست رو ميشه بعنوان كالج به حساب اورد يا فكر مي كنيد من واجد شرايط براي اكسپرس انتري نباشم؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   فرم ارزیابی را تکمیل کنید و برای مشاوره تشریف بیاورید دفتر
   سوالتان دقیق نیست

 • به این دیدگاه پاسخ دهید فرشاد
  يك شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  باسلام واحترام
  آیاازطریق روش اسپانسرشیپ میتوان برای مهاجرت فرزند بالای ۱۹سال اقدام نمود؟آیا درمانیتوبا برای آوردن فرزندامتیازخاصی قایل میشوند؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   خیر ممکن اسپانسر کردن فرزند بالای ۱۸ ممکن نیست
   مقررات برای همراهی فرزند ربطی به برنامه مهاجرتی انتخابی ندارد

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مریم
  جمعه ۳ دي ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام. ببخشید. کسی که دانشجوی دکترا هست در کانادا آیا امتیاز خاصی بهش تعلق میگیره توو اکسپرس اینتری یا حتما باید مدرک دکترا رو داشته باشه؟
  ممنون

 • به این دیدگاه پاسخ دهید حامد
  شنبه ۴ دي ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام و وقت بخیر،
  آیا دریافت جاب آفر معتبر وقتی Post-Graduation Work Permit داریم همچنان نیاز به LIMA دارد یا خیر؟
  ممنون.

 • به این دیدگاه پاسخ دهید محمدرضا منعام
  سه شتبه ۲۸ دي ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  با سلام بنده 31 ساله . خودم و همسرم هر دو کارشناسی ارشد معماری داریم و بیش از 5 سال است یک شرکت ساختمانی معتبر داریم که بنده مدیرعامل و همسرم رئیس هیئت مدیره آن است که یک نمایندگی از یک شرکت المانی (Knauf) داریم که در کانادا هم شعبه دارد. هر دو بیش از 5 سال هم سابقه ندریس با بیمه داریم. نمره زبان ما حدوده 6 است و دارای یک فرزند 3 ساله هستیم. سوال بنده این است آیا با توجه به اینکه در اینجا سابقه خوبی در مدیرعاملی یک شرکت دارم و روزمه موفق نیز بوده است شغلی با رده مدیرت ارشد ساخت و ساز پیدا کنم؟ تا بتوانم 200 امتیاز شغل را بگیرم. ممنون میشم پاسخ بدید.

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   پویدا کردن شغل در این وضعیت از راه دور چندان آسان نیست دوست عزیز
   واقع بین باشید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید ملیسا
  سه شتبه ۲۸ دي ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  با سلام
  همسرم امتیازی حدود ۳۵۰ کسب کرده است ایا امیدی هست؟!!

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   آخرین نتایج انتخابهای اکسپرس انتری را ببینید متوجه می شوید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید مریم افشاری
  يك شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  لطفا در مورد تحصیل غیر حضوری و آنلاین در کانادا توضیح دهید

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   توضیح خاص ندارد به سایت دانشگاهها و موسسات آموزشی باید مراجعه کنید و امکانات آنها را بررسی کنید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید پیمان صبا
  سه شتبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  با سلام و خسته نباشید...من یک سال و نیم سابقه کار بدون بیمه(مهندس ساختمان) دارم با نامه رضایت کار در سربرگ شرکتم..کارشناسی ارشد عمران دارم از ایتالیا..28 سال سن..دوره ی ارشدم هم به انگلیسی بوده است و در سایت دیدم که گویا اگر مدرک معتبر از دانشگاه مان دال بر تحصیل ب هزبان انگلیسی ارائه دهم از دادن IELTS معاف میگردم..سپاس گزارم میشوم برایم این نکته را تایید یا تکذیب کنید...

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   برای چه منظور
   در مورد اقدام برای مهاجرت چیزی جایگزین امتحان زبان نمی شود
   اشتباه دیده اید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید پیمان صبا
  سه شتبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  با سلام...بنده در سوال قبلی شرایطم را مطرح کردم به همراه یک سوال درباره ی دادن یا ندادن IELTS..اکنون نیز سوالی دارم درباره ی شانس درخواست در مرحله ی اول و رفتن به مرحله ی اصلی......1.5 سال سابقه ی کار بدون بیمه با نامه رضایت شرکت به عنوان مهندس ساختمان..کارشناسی ارشد عمران از ایتالیا..سن 28 سال...سپاس فراوان

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   چهار شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   فرم ارزیابی را در سایت برای بررسی تکمیل کنید

 • به این دیدگاه پاسخ دهید ازاده
  چهار شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
  [ بدون عنوان ]

  سلام من دانشجوی سال شش پزشکی هستم همسرم دکترای مدیریت ساخت عمران داره خواهرم هم پی ار کانادا داره تا چند ماه دیگه سیتیزن میشه زبان انگلیسی خودم و همسرم خوبه ایلتز ۶ میشه بگیریم من از طریق مدرک همسرم برای پی ار میتونم اقدام کنم؟

  • به این دیدگاه پاسخ دهید علی مختاری
   سه شتبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
   [ بدون عنوان ]

   فرم ارزیابی رایگان را در همین وب سایت تکمیل کنید

ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
برنامه زنده علی مختاری از این پس دوشنبه ها اجرا می شود
برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی

برنامه زنده علی مختاری از این پس دوشنبه ها اجرا می شود

۵ اردي بهشت ۱۳۹۶ - از این پس می توانید سوالات مهاجرتی خود را روزهای دوشنبه از علی مختاری، عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت ICCRC و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران به...
طرح دعوا علیه وزیر مهاجرت کبک در پی تغییر مقررات برنامه نیروی متخصص
فراخوان برای همراهی با کنپارس در به چالش کشیدن اداره مهاجرت کبک

طرح دعوا علیه وزیر مهاجرت کبک در پی تغییر مقررات برنامه نیروی متخصص

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - همانگونه که خوانندگان این وب سایت در جریان هستند اداره مهاجرت کبک در روزهای پایانی اسفند سال گذشته تغییراتی را در جدول امتیازات برنامه نیروی متخصص این استان اعلام کرد. این...
پاسخ به سئوالات مهاجرتی در اینستاگرام و فیس بوک و   همزمان بصورت زنده
دوشنبه ها با علی مختاری

پاسخ به سئوالات مهاجرتی در اینستاگرام و فیس بوک و .....همزمان بصورت زنده

۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - به اطلاع می رساند که از این پس برنامه زنده پاسخ به سوالات مهاجرتی در فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و نیز وب سایت Parnian.tv به صورت همزمان روزهای دوشنبه ساعت ۱۲:۳۰...
وزیر مهاجرت کانادا از برنامه مهاجرتی آتلانتیک کانادا حمایت می کند

وزیر مهاجرت کانادا از برنامه مهاجرتی آتلانتیک-کانادا حمایت می کند

۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - احمد حسین، وزیر مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا در کنفرانس مطبوعاتی که در حاشیه انعقاد قرارداد مهاجرتی بین دولت کانادا و دولت استانی نیوبرانزویک برگزار شد، برنامه مهاجرتی آتلانتیک-کانادا را راهی...
پایان هشتمین رقابت

پایان هشتمین رقابت

هشت برگزیده هشتمین دوره مسابقه هفت سین پرنیان انتخاب شدند ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - دبیرخانه هشتمین دوره مسابقه بزرگ هفت سین پرنیان، ضمن سپاس از تمامی شرکت کنندگان در بخش اصلی و جنبی این مسابقه پس از بررسی نهایی و حذف لایک های تقلبی، نتایج...
لایحه جدید شهروندی تا آخر آوریل تصویب خواهد شد
گزارشی از جلسات پنجم و ششم مارس مجلس سنا

لایحه جدید شهروندی تا آخر آوریل تصویب خواهد شد

۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - مذاکرت بر سر اصلاحات لایحه جدید شهروندی (C۶) در جلسات روزهای ۵ و ۶ مارس مجلس سنای کانادا ادامه یافت و با اعلام ۳۵ رای موافق و ۲۷ رای مخالف، ادامه...
متقاضیان کبک می توانند از ۵ آوریل پروفایل خود را به روز رسانی کنند
امکان آپدیت پروفایل کبک از ۵ آوریل

متقاضیان کبک می توانند از ۵ آوریل پروفایل خود را به روز رسانی کنند

۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - اداره مهاجرت استان کبک صبح روز چهارشنبه ۵ آوریل ۲۰۱۷ اعلام کرد که متقاضیان می توانند درخواست های «گواهی انتخاب کبک» (CSQ) خود را به صورت آنلاین به روز رسانی کنند....

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.