آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.
 • حضور کنپارس در اولین کنفرانس همبستگی بازرگان ایرانی مونترال

  حضور کنپارس در اولین کنفرانس همبستگی بازرگان ایرانی مونترال

اولین کنفرانس همبستگی بازرگانان ایرانی مقیم مونترال با حضور اعضای گروه همبستگی بازرگانان ایرانی و جمعی از شرکت کنندگان ایرانی تبار روز شنبه 11 مارس 2017 در هتل روبی فوز مونترال برگزار شد. 

اولین کنفرانس همبستگی بازرگانان ایرانی مقیم مونترال با حضور اعضای گروه همبستگی بازرگانان ایرانی و جمعی از شرکت کنندگان ایرانی تبار روز شنبه 11 مارس 2017 در هتل روبی فوز مونترال برگزار شد.

در این کنفرانس سه پنل سخنرانی مالی و تجاری، مهاجرتی و اجتماعی، مسکن و رفاه شهری ارائه شد و در حاشیه سخنرانی ها نیز با برگزاری غرفه های نمایشگاهی، بازرگانان به توضیح حرفه و خدمات خود پرداختند.

علی پاک نژاد، مشاور امور بیمه و مالی است و از سال 2007 عضو گروه همبستگی بازرگانان ایرانی می باشد، در شروع سخنرانی خود به مسئله مهم ارتباطات در تجارت اشاره کرد و گفت: شبکه همبستگی بازرگانان ایرانی مقیم مونترال (IBNG) با هدف گسترش همکاری اعضا، بازاریابی و افزایش آگاهی اعضا از قوانین و فضای اقتصادی جهان، کانادا و مونترال و همچنین گسترش اثرات مفید گروه بر جامعه مهاجر ایرانی مونترال تشکیل شده است و امروز در اولین سمینار همبستگی بازرگانان ایرانی فرصت مناسبی فراهم آمده تا با همفکری یکدیگر شبکه گسترده از فعالیت های بازرگانی را شکل بدهیم.

علی مختاری، مدیر شرکت کنپارس، سخنرانی خود را با سه محور نقد و بررسی لایحه جدید شهروندی، آخرین تغییرات در جدول امتیازات برنامه نیروی متخصص کبک، دستور جدید ترامپ مبنی منع سفر اتباع شش کشور جهان ارائه کرد.

مدیر شرکت کنپارس، در خصوص آخرین اخبار روند بررسی لایحه جدید شهروندی در جلسه 8 مارس سنا گفت: سناتور راتنا امیدوار که مسئول ارائه این لایحه به مجلس سنا هستند، تمام تلاش خود را برای دفاع از این لایحه انجام داده اند و آنچه که سناتورها بیشتر روی آن اختلاف نظر دارند، لغو شهروندی افرادی است که علیه منافع ملی اقدام کرده اند و یا مرتکب اعمالی نظیر تروریسم و جاسوسی و خیانت علیه کشور شده اند.

مختاری افزود: سناتورها در جلسات اخیر سنا به بحث و گفتگو در خصوص مفاهیم تروریسم، اینکه چرا و چگونه شهروندی فردی باید لغو شد و شرط سنی آزمون زبان برای دریافت شهروندی پرداختند و در صورتی که قرائت سوم این لایحه، بار دیگر در هفته های آتی در دستور کار مجلس سنا قرار گیرد، انتظار می رود که تا پایان ماه مارس به تصویب نهایی برسد.

موضوع دیگری که مدیر شرکت کنپارس به توضیح آن پرداخت، آخرین تغییرات در جدول امتیازات برنامه نیروی متخصص کبک بود که باعث نگرانی بسیاری از متقاضیان نیروی متخصص کبک شده است چرا که شرایط پذیرش برای آنان سخت تر شده است و مشکل این نوع امتیاز بندی جدید این است که این قانون عطف به ماسبق خواهد شد و همه پرونده های ثبت شده ۲۰۱۵ به بعد مشمول این تغییرات می شوند.

از دیگر مواردی که مدیر شرکت کنپارس در سخنرانی خود به آن اشاره کرد، دستور جدید رییس جمهور آمریکا مبنی بر منع سفر اتباع 6 کشور ایران، لیبی، سوریه، سومالیا، سودان و یمن بود که در دستور جدید عراق از لیست خارج شده است. همان طور که پیش از این نیز سه ایالات آمریکا از دستور ترامپ شکایت کرده بودند و یک قاضی فدرال حکم توقف این دستور را داده بود، این بار نیز پیش بینی می شود که دادگاه با همان استدلالی که دستور اول رو لغو کرد این دستور را نیز لغو کند. 

گفتنی است که گروه همبستگی بازرگانی ایرانی مقیم مونترال (IBNG )، متشکل از گروهی از مشاغل و شرکت های ایرانی است که به منظور توسعه شبکه تجاری خود و ارائه سرویس های حرفه ای و قابل اعتماد به جامعه ایرانی مونترال بزرگ به وجود آمده است.

شناخت و ارتباطات بلند مدت اعضاء IBNG  با یکدیگر، به ما کمک کرده تا ضمن تحکیم روابط دوستانه و کاری، فضای  رقابتی و قبل اعتمادی برای مشتریان مشاغل  دیگر بوجود آوریم، طوریکه خدمات رائه شده به  مشتریان  معرفی شده توسط اعضاء IBNG ، با حساسیت و کیفیت بهتری انجام گیرد. 

گروه همبستگی بازرگانی ایرانیان فعالیت خود را از سال 2007 آغاز نمود و هم اکنون بیش از 30 عضو  این گروه، روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت 7:50 الی 9 صبح در رستوران Eggsfrutti  واقع در 6710  خیابان  saint Jacques دور هم جمع می شوند  و از نظرات و تجربیات یکدیگر در جهت ارتقاء کمی و کیفی فعالیت خود استفاده می نمایند.

در هر جلسه معمولاٌ میهمان دعوت شده که عموماٌ از افرادی است که تجربه موفقی در شغل و کسب و کار خود داشته اند، ضمن سهیم شدن دانش و تجربه خود،  با اعضاء گروه نیز آشنا می شوند.

عضویت در این مجموعه محدودیت های خاص خود را دارد، بطوری که از هر شغل فقط یک نفر می تواند عضو این گروه باشد. صاحبان مشاغل که علاقه مند به عضویت در IBNG  هستند، می توانند با مراجعه به وب سایت IBNG به نشانی  www.ibng.ca فرم درخواست عضویت را تکمیل کنند و در صورت خالی بودن شغل و بیزنس مورد نظر، به عضویت گروه در آیند.

شرکت افراد غیر عضو در جلسات امکان پذیر است و از هم وطنان عزیز دعوت می شود تا با حضور در جلسه، از نزدیک با صاحبان مشاغل آشنا شوند. همچنین حضور افراد میهمان در این جلسات،  خصوصاٌ کسانیکه به دنبال ایجاد کسب و کار شخصی در کانادا هستند، این امکان را برای آنها بوجود می آورد تا ایده های جدیدی از جلسات گرفته و از تجربیات افراد با سابقه در فضای کسب و کار مونترال استفاده کنند.


آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


سه شتبه ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۰:۰۰ ق.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۵۲۲ - برچسب ها:
کاناداibngمهاجرتتجربه کار کاناداییسمینار
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
مطالب مرتبط
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه مارس 2017

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه مارس 2017 ؟

۸ فروردين ۱۳۹۶ -  دور جدید انتخاب های  "ورود سریع" با 3749 انتخاب 24 مارس  دور جدید انتخاب های "ورود سریع"  یا همان "اکسپرس انتری" روز جمعه  24 مارس اعلام شد که طی آن 3749 دعوت نامه...
قرائت سوم لایحه جدید شهروندی در جلسه 28 مارس مجلس سنا
جلسه بعدی مجلس سنا فردا 28 مارس برگزار می شود

قرائت سوم لایحه جدید شهروندی در جلسه 28 مارس مجلس سنا

۶ فروردين ۱۳۹۶ - در دستور جلسه مجلس سنا که فردا 28 مارس برگزار می شود، جزئیات مذاکرات جلسات پیشین با توجه به اولویت های مباحث و لایحه های مطرح شده، مورد بحث و پیگیری...
برخیز که می رود زمستان

برخیز که می رود زمستان...

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - دوباره بهار با همه  زیبایی های وصف ناپذیرش از راه می رسد و عطر شکوفه ها مشام مان را پر می کند، به اشتیاق دیدن دوباره غنچه های نیمه باز  و...
بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - به گزارش دفتر روابط عمومی و پژوهش کنپارس، بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر و برای موکلین این شرکت در ایران ارسال گردید. این خبرنامه که به صورت گاهنامه منتشر می گردد،...
سناتور راتنا امیدوار کیست

سناتور راتنا امیدوار کیست؟

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - راتنا امیدوار (Ratna Omidvar)، سناتور ۶۷ ساله کانادایی است که ۵ نوامبر ۱۹۴۹ در امریتسار در پنحاب هند به دنیا آمده است. راتنا امیدوار، سیاستمدار، مدیر اجرایی و استاد دانشکده مدیریت...
آخرین اخبار روند بررسی لایحه جدید شهروندی کانادا در مجلس سنا ۸ مارس
ابراز امیدواری "امیدوار" برای تصویب لایحه جدید شهروندی کانادا

آخرین اخبار روند بررسی لایحه جدید شهروندی کانادا در مجلس سنا ۸ مارس

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - در جلسه مجلس سنای کانادا که 8 مارس 2017 برگزار شد،  بار دیگر لایحه جدید شهروندی کانادا (C6) مورد بحث و بررسی قرار گرفت. سناتور "رتنا امیدوار" که مسئولیت کمیته بررسی این...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.