آیا میدانید با ورود به سایت کنپارس با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود، می توانید ضمن استفاده از مطالب ویژه اعضا، با مطالعه و به اشتراک گذاری هر مطلب امتیاز جمع کنید! بااستفاده از این امتیاز ها، می توانید بر روی قرارداد خود با کنپارس تخفیف دلاری بگیرید و یا محصولات و سرویس های کنپارس را خریداری کنید!
در صورتی که عضو سایت هستید، از اینجا وارد شوید. اگر هنوز عضو سایت نشده اید، در این صفحه ثبت نام کنید. عضویت در سایت رایگان وسریع است! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیستم امتیاز دهی کنپارس، اینجا و اینجا را ببینید.

 

Saskatchewan Immigrant Nominee Program
اداره مهاجرت استان ساسکاچوان در چند گروه به جذب مهاجراقدام می کند که مهمترین آنها به شرح زیر است:
 
الف – خویشاوندی

اگر شما تبعه کانادا هستید و یا کارت اقامت دایم دارید  و حداقل دو سال است که در استان ساسکاچوان زندگی می کنید به شرط داشتن توانایی مالی می توانید خویشاوندان بین ۱۸ تا ۴۵ سال خود و یا همسر خود را شامل پدر، مادر، پدر بزرگ، مادر بزرگ، خواهر، برادر، فرزند، خاله، عمه، دایی، عمو،فرزندان خاله، دایی، عمه و عمو، برادر زاده و خواهرزاده از طریق این استان به کانادا بیاورید.

خویشاوند شما بایستی توانایی خود را در امکان ایجاد ارتباط به زبان انگلیسی از طریق ارایه مدرک  IELTS و یا ارائه گواهی از یک کارفرمای ساسکاچوانی و یا ارائه مدارک تحصیلی دال بر تحصیل در موسسه انگلیسی زبان اثبات کند. متقاضی باید حداقل یک دوره حرفه ای و یا دانشگاهی یک ساله بعد از دیپلم دبیرستان گذرانده باشد و حداقل یک سال تجربه کاری داشته باشد.

 
Skilled Worker
در این گروه افراد تحصیل کرده و یا صاحبان مهارتهای فنی که بتوانند پاسخی به نیاز بازار کار این استان باشند را شامل می شود. متقاضیان بایستی خود شغل مورد نظر خود را یافته و پس از دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرما اقدام به درخواست مهاجرت نمایند.
 
 Entrepreneurs  
شرایط لازم برای تقاضا در این برنامه:
-          داشتن حداقل ۳ سال سابقه مالکیت بیزنس و یا مدیریت
-          داشتن حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار دارایی شخصی
-           ارائه طرح اجرایی و تصویب آن از سوی دولت ساسکاچوان (این طرح اجرایی توسط کنپارس تهیه شده و مراحل تصویب را خواهد گذراند)
-          سرمایه گذاری ۱۵۰۰۰۰ دلاری در ایجاد و یا خرید یک بیزنس (مالکیت ۳۳.۳ درصد بیزنس الزامی است) که متقاضی شخصا اداره روزانه آنرا به عهده بگیرد
-          پرداخت سپرده ۷۵۰۰۰ دلاری به استان ساسکاچوان و امضای یک موافقتنامه با استان  
       -          انجام یک سفر اشنایی پنج روزه به استان ساسکاچوان
 
 
 
استان ساسکاچوان در ماه اکتبر ۲۰۰۹ چند گروه دیگر را نیز به برنامه قبلی به شرح زیر اضافه کرده است که عبارتند از:
 
 
افرادی که مایلند رقمی معادل ۱۰ میلیون دلار و بالاتر در استان ساسکاچوان سرمایه گذاری کنند. افرادی که در این دسته اقدام می کنند پس از قبولی می توانند تا ۱۰ نفر را به عنوان اعضای تیم مدیریت بیزنسی که طرح آنرا ارائه کرده اند به این استان برای دریافت گواهی انتخاب این استان معرفی کنند.
 
 
۲- صاحبان دانش و فنی که صاحب ایده ای خلاقانه اند و مایلند در ساسکاچوان با یکی از نهادهای علمی و تکنولوژیک این استان همکاری کنند. معمولا افرادی که صاحب اختراع ثبت شده اند می توانند در این دسته اقدام کنند.
 
 
۳- کشاورزان جوان یعنی افرادی که زیر ۴۰ سال دارند و سابقه کشاورزی دارند. این افراد باید حداقل ۳ سال سابقه کشاورزی و معادل حداقل ۳۰۰ هزار دلار دارایی داشته باشند. داشتن طرح اجرایی مشخصی نیز برای راه اندازی مزرعه در ساسکاچوان ضروری است.
 
 
 
توجه به این نکته ضروری است که به کسانی که شرایط اقدام از طریق دو برنامه سرمایه گذاری فدرال و کبک را دارند اقدام از طریق برنامه های استانی توصیه نمی شود.
 
 
 
 
 
 

آیا میدانید اولین گام برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دایم کانادا تکمیل فرم ارزیابی رایگان است!


يك شنبه ۹ تير ماه ۱۳۸۷ در ۰۴:۴۶:۵۷ ب.ظ - پیوند همیشگی
مدیر سایت - بازدید : ۱۰۳۱۹ - برچسب ها:
برنامه استان ساسکاچوان sinp
ثبت دیدگاه شما
دیدگاه ارسالی شما پیش از نمایش نیاز به تایید مدیریت خواهد داشت.
چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه مارس 2017

چه خبر از مهاجرت به کانادا در ماه مارس 2017 ؟

۸ فروردين ۱۳۹۶ -  دور جدید انتخاب های  "ورود سریع" با 3749 انتخاب 24 مارس  دور جدید انتخاب های "ورود سریع"  یا همان "اکسپرس انتری" روز جمعه  24 مارس اعلام شد که طی آن 3749 دعوت نامه...
برخیز که می رود زمستان

برخیز که می رود زمستان...

۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - دوباره بهار با همه  زیبایی های وصف ناپذیرش از راه می رسد و عطر شکوفه ها مشام مان را پر می کند، به اشتیاق دیدن دوباره غنچه های نیمه باز  و...
بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر شد

۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - به گزارش دفتر روابط عمومی و پژوهش کنپارس، بیستمین شماره خبرنامه داخلی پرنیان منتشر و برای موکلین این شرکت در ایران ارسال گردید. این خبرنامه که به صورت گاهنامه منتشر می گردد،...

راهنمای جستجو در سایت

 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از عنوان: و یا title: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از متن: و یا body: استفاده کنید. مانند:
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از خلاصه: و یا brief: استفاده کنید. مانند:
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  • عنوان:دهان و دندان;متن:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
  • title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان" (نشانم بده)
 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.