برنامه سرمایه گذاری کبک از آوریل ۲۰۱۶ پرونده جدید می پذیرد - تحصیل در آمریکا
برنامه سرمایه گذاری کبک از آوریل ۲۰۱۶ پرونده جدید می پذیرد
کمک به کاریابی ایرانیان - سرمایه گذاری در استرالیا
کمک به کاریابی ایرانیان
سالی 365 دلار سیستم معرفی و توصیه - کار در کانادا
سالی 365 دلار سیستم معرفی و توصیه
گام نخست: معرفی سمینار ها

 

اسفندماه نود و دو اولین سمینار تخصصی "زندگی و کار در سرزمین جدید" با دو نشست تخصصی و چهارده کلاس اموزشی در شش عنوان برگزار شد و به دنبال استقبال و تقاضای شرکت کنندگان و موکلین کنپارس، دهم تا سیزدهم مهرماه امسال دومین سمینار تخصصی "زندگی و کار در سرزمین جدید(کانادا)" برگزار خواهد شد.

 

در این دوره افزون بر دو نشست عمومی تخصصی، دوازده کلاس آموزشی با هفت عنوان؛ "الزامات حفظ اقامت"، "خرید و راه اندازی تجارت"، "نوشتن رزومه و کاورلتر"، "تکنیک های جستجو برای کار و نت ورکینگ"، "آمادگی برای مصاحبه شغلی"، "بایدها و نبایدهای خرید خانه و خودرو" و موضوع پراهمیت و کلیدی "خانواده و فرزندان در سرزمین جدید" در روزهای نهم تا سیزدهم مهرماه و با هدف آمادگی هر چه بیشتر علاقمندان به زندگی و کار در کانادا؛ تشکیل می شود.

از نکات مهم این دوره نشست ها، باید به افزایش زمان کلاس های آموزشی از دو ساعت به سه ساعت و کاهش ظرفیت هر کلاس برای بهره برداری بیشتر شرکت کنندگان، اشاره کرد. گفتنی است ظرفیت کلاس های آموزشی محدود بوده و امکان تکرار کلاس ها نمی باشد و با توجه به این موضوع تنها افرادی که در نشست ها حاضر باشند، امکان ثبت نام در کلاس های آموزشی را دارند. موکلین کنپارس افزون بر امکان تبدیل امتیازات کسب شده از طریق سایت های کنپارس به ریال، از تخفیف 50 درصدی برای ثبت نام در نشست های تخصصی و کلاس های آموزشی برخوردار هستند.

 

شما می توانید ساعت و روز برگزاری کلاس های آموزشی را در این صفحه مشاهده کنید.

 


شما وارد سایت نشده اید.
برای درخواست شرکت در سمینار های کنپارس، ابتدا باید وارد سایت شوید. عضویت در سایت رایگان و سریع است. اگر عضو نیستید، از اینجا ثبت نام کنید.
برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.
مهلت ثبت نام در نشست ها پایان یافته است
در صورتیکه هرگونه مشکلی در استفاده از فروشگاه دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. همکاران ما سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد.

ورود به سایت

شما مجوز مشاهده ادامه این مطلب را ندارید.
مطالعه متن کامل بیشتر مقالات قدیمی این سایت تنها برای اعضا امکان پذیر است. عضویت در سایت رایگان و سریع است. اگر عضو نیستید، از اینجا ثبت نام کنید.

آخرین اخبار و مقالات پیرامون مهاجرت به کانادا:

حق تکثیر و نوشتار سلب مسئولیت

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.

کلیه حقوق این نوشته برای شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس تهیه شده است. نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس مجاز است. استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
جهت اطلاع از نحوه لینک دادن به مطالب سایت، این مطلب را مطالعه نمایید.

نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
بدیهی است مسئولیت شرکت خدمات مهاجرتی کنپارس در قبال مشتریان شرکت و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.

این امکان به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

جستجو در سایت :

راهنمای جستجو:

با عرض پوزش، کلیک راست بر روی صفحه تنها برای اعضا سایت فعال است.
لطفا در صورتی که عضو سایت شده اید، از کلید سمت راست صفحه سایت برای ورود به سایت استفاده فرمایید.

البته، اگر مایل به ورود نیستید، می توانید در بیشتر مرورگر ها:
جهت باز کردن یک لینک در صفحه جدید، هنگام کلیک کلید شیفت (Shift) را نگه دارید.
جهت باز کردن یک لینک در تب جدید، هنگام کلیک کلید کنترل (Control) را نگه دارید و یا از کلید وسط ماوس جهت کلیک کردن استفاده فرمایید.

با توجه به احتمال فیلتر بودن سایت های زیر در ایران، ممکن است اطلاعات این صفحه درست نمایش داده نشود.

کنپارس در: Facebook - Twitter - LinkedIn - Skype